У Руслани скоро буде власний планетарій і... дитина

7 липня 2008, 11:44

Співачка Руслана ще продовжує бігати і стрибати з турами по Україні у ритмі "Диких танців". Проте вже скоро переможниця "Євробачення-2004" може перетворитися з енергійної і непосидющої артистки на домогосподарку.

Руслана почала всерйоз замислюватися над домашнім затишком і дітьми.

"Будинок під Києвом ми взяли в кредит. Зараз добудовуємо: то одне, то інше. Хочемо з чоловіком, щоб була відеоаудіостудія, великий павільйон для репетицій, для фотосесій. І Сашко (чоловік і продюсер Руслани) будує там планетарій. Це моя мрія! Я дуже люблю дивитися на зірки, ще з дитинства, коли тато дуже багато мені про них розповідав. Так що будинок буде гарний", - зізнається Руслана в інтерв'ю "Сегодня".


Руслана зі своїм чоловіком Олександром Ксенофонтовим планують народження дитини

Домашні клопоти вже почали захоплювати щасливу парочку Руслана-Ксенофонтов настільки, що вони думають зробити паузу у гастрольному житті для народження дитини.

"Я дуже хочу дитину, це правда. Але зараз, коли є можливість записати альбом і запустити його в усьому світі, краще довести задумане до кінця. Чоловік мене тут нещодавно запитує: "Ну що? Коли будемо дітьми обзаводитися?" Ми вирішили, що восени, коли закінчимо наш грандіозний захід з альбомом, то поїдемо в яку-небудь екзотичну країну, щоб здійснити ці особисті плани", - зізнається Руслана.

А поки співачка продовжує гастролювати по всьому світі зі своїм грандіозним шоу.

"Усю весну ми показували своє шоу в Каннах, Сербії, Туреччині, Азербайджані, Румунії, Болгарії, Україні. Знаєш, що допомагало і заважало одночасно? До шоу додали фентезі, що важко сприймається глядачами: вони розриваються. З одного боку, їм хочеться дивитися, з іншого боку - смалити", - хвалиться Руслана.

"Те, що зараз ми робимо у своєму шоу, для звичних наших глядачів просто як контрастний душ. Коли ми це показали в Каховці, уся Каховка стояла і дивилася, розкривши роти. Людина не встигає позіхнути, як ми вже переодяглися і вийшли в новому вбранні. Усе дуже швидко. І плюс шикарне світлове шоу. Нам хочеться ввести свою тенденцію для українських виступів, щоб виступи були дорогими, видовищним і ексклюзивними", - ділиться вона.

Руслана колесить по всьому світу зі своїм новим дивакуватим піротехнічним шоу

Інколи, зізнається Руслана, у своєму прагненні до ексклюзивності, вона явно перегинає палку. От, наприклад, з костюмами.

За словами співачки, у її шоу використовуються костюми, які іноді коштують такі суми, що конкурують з вартістю серйозних кліпів.

"Але це ексклюзивні розробки. Наприклад, ми на плахтах гуцульський орнамент вишивали з каменів Сваровскі. Або на байкерських костюмах робили вишивку орнаменту. Глюк, дурість, але еклектика в нас сприймається на ура", - зізнається Руслана.

Руслана: "А Ріккі Мартін - не такий вже і мачо"

Ще Руслані не вистачає тусовок. Каже, за роз'їздами і гастролями вона не встигає спілкуватися з друзями.

"Останнім часом у мене розширюється коло знайомих, але звужується коло друзів, тому що катастрофічно бракує часу. От, піймала себе на думці, що я майже не тусуюсь. Багато хто вважають, що я відокремилася від усього і вся така собі на понтах. Але це не правда. Я б із задоволенням відвідувала і вечірки, і фешени всякі, чесно - люди ображаються: "Як, тебе вже в п'яте немає в країні?!" Але це правда", - каже співачка.

Ще зі слів Руслани стає зрозуміло, що навіть якщо вона піде у декретну відпустку, то зовсім ненадовго. Або ж дитина не заважатиме їй здійснювати наполеонівські плани.

Руслана мріє влаштувати україно-латиноамериканський сейшн з Ріккі Мартіном

Співачка планує заспівати в дуеті не з однією світовою зіркою.

"Ми дуже добре поговорили з менеджером Ріккі Мартіна про різні форми співпраці. Але що саме це буде, поки рано анонсувати, зараз усе тільки на стадії переговорів. Помічаю, Ріккі вже не такий мачо, який був колись. Якби мені довелося обирати, що виконати з ним, то однозначно переважило б те, що об'єднало б дві наші культури - українську і латиноамериканську, влаштували б такий екзотичний сейшен", - ділиться Руслана.

"У мене вже є дуети з репером T'раіn і з Місі Еліот. Але в майбутньому обов'язково дует буде і не один. Уже навіть написані пісні, ми знаємо, кого хочемо запросити. Я можу сказати, що дуже хотіла б заспівати з Сілом і Селін Діон. Ми з нею знайомі особисто, поспілкувалися в Лас-Вегасі ще в 2004 році", - розкриває свої таємниці Руслана.

Фото прес-служби Руслани, з офіційного сайту Руслани, з сайту beautiful-ruslana.mylivepage.ru, Олександра Мордерера

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів