Руслана: Політика мене переслідувала, пережовувала і випльовувала

28 листопада 2012, 11:29

Співачка Руслана запевнила, що щоразу, окрім Майдану, потрапляла в політику з примусу, а її новий кліп "Ейфорія" вона присвятила б історії батька й сина Павліченків.

Про це та про те, чому вона була радницею Віктора Януковича і як відмовляла Віктора Ющенка, Лижичко розповіла в інтерв'ю "ТСН. Особливе".

Нині Руслана презентує новий кліп на пісню "Ейфорія". На відео дія відбувається у в'язниці: за ґратами опинилася не лише співачка, а й бандура. Як каже сама виконавиця, на таку ідею її наштовхнула нинішня політична ситуація в Україні.

"Сьогодні, я вважаю, вся Україна сидить за ґратами. І мені захотілося показати це одним кадром. У нашій країні, мені здається, може потрапити за ґрати будь-хто", - заявила Руслана.


Руслана Лижичко: "Сьогодні, я вважаю, вся Україна сидить за ґратами"

За словами співачки, свій кліп вона присвятила б засудженим за вбивство судді батькові й синові Павліченкам.

"І кліп сьогодні я б більше присвятила оцій історії, яка склалася з родиною Павліченко. Тому що оце дійсно викликає обурення. Мені здається, якщо їх не випустять, вони накличуть біду. Вони можуть революцію отримати. Тобто, якщо цих людей не відпустять, їхня провина не доведена, і ми вже бачимо обурення людей, і починаються вже мітинги", - каже Руслана.

Як нагадує "Українська правда", 2-го жовтня цього року 47-річний киянин Дмитро Павліченко та його син Сергій були засуджені за вбивство судді Шевченківського райсуду Києва Сергія Зубкова. Батька засудили до довічного ув'язнення, а його сина – до 13 років тюрми.

"І ми знімаємо це відео, не будь-де, а у тюрмі, яка історична тюрма капонір. Яка ще має фактично історію тюрми для політв'язнів. Ми показали у кліпі бандуру, хлопця молодого, який грає на бандурі у камері, і це є дуже великий символ", - веде далі Руслана.

Свій новий кліп в історичній тюрмі співачка більше присвятила б історії, яка склалася з родиною Павліченків

Насправді, як запевняє зірка, під час роботи над відео їй не хотілося прив'язки до політики, яка і так її "переслідувала".

"І ми коли робили сюжет, ми не хотіли будь-якої прив'язки до політики. Політика мене настільки переслідувала, вона мене наздоганяла, хапала і ковтала. І пережовувала і випльовувала. З мого боку, окрім Майдану, я не хотіла бути у політиці. Саме в політиці. Це кожен раз був примусовий", - пояснила артистка.

Як запевняє Руслана, радницею тоді Віктора Януковича за часів його прем‘єрства вона теж була вимушено. Відмовити, бач, їй було незручно.

"Радник президента Януковича, тоді прем'єра - я була примусово. Це не було власне бажання. Воно так склалося, і ми не хотіли іти на конфлікт. Відмовляти нам було незручно. Але бажання у мене не було ніякого", - сказала Лижичко.

Так само без особливого ентузіазму йшла переможниця "Євробачення-2004" до парламенту.

"Сім годин відмовляла Ющенка від думки про те, що я маю іти туди і все це… витворяти цей цирк. У мене просто методів інших немає, і тому я як співачка можу присвятити цьому пісню і відзняти кліп", - каже колишня депутатка Верховної Ради.

Співачка: "Кліп ніяким чином не належить до політики"

"Мені хотілося дати таку ідею, щоби розкрило поняття саме "Ейфорія" - взагалі по-інакшому. Що таке ейфорія, дуже часто це вживається у контексті наркотика. І одразу я хочу сказати, що я категоричний ворог будь-якого наркотику, у тому числи алкоголю..." – поспішила додати Руслана.

Причому вона наголосила, що геть не вживає спиртного: "Взагалі не п'ю. Люди на мене навіть не ображаються, коли я приходжу на фуршети зі своїм чаєм, зі своїм кефіром".

Також в тому таки інтерв‘ю Лижичко заявила, що дуже хоче дітей, не вважає себе правильною та є хіпі у ставленні до грошей.

"Ми з Сашком хіпі, хіпі за ідеологією. Є гроші – добре, немає грошей – окей. Давно вже таке було, що в мене в кишені залишалося 5 гривень, і я дякую Богу, що я маю роботу і можу заробляти. За гроші не треба думати, я не є бізнесвумен, я не хочу мати ніякого бізнесу, окрім музичного. І я повністю зациклена на музиці. Настільки, що можливо, це неправильно", - припускає Руслана.

Руслана називає себе "хіпі за ідеологією": "Є гроші – добре, немає грошей – окей"

За словами зірки, бізнес-бізнес вона звалила на свого чоловіка продюсера Олександра Ксенофонтова.

"І я все це поклала на плечі чоловіка, і я дуже вдячна, що він всім цим займається. І моя праця дуже важка. Таку працю я б, непевно, не порадила і власній дитині. У нас неправильна сім'я, бо нас лише двоє. А має бути більше", - впевнено сказала Руслана і додала, що дітей вони однозначно хочуть.

Втім, у свої 39 років Руслана поки навіть не думає про всиновлення.

"Перед тим треба мати власних дітей, а вже потім брати когось не свого. Хоча він потім стає своїм. Я вам чесно скажу, ми про це ніколи не думали, ми про це не говорили. Переді мною поставлене завдання своїх наробити багато. Тому доля покаже", - каже вона.

Втім, коли покаже доля – невідомо. Адже навіть на відпочинок, не те що на дітей, у шаленому темпі життя Руслани місця немає.

"Відпочиваємо рідко, на жаль. Хоча цього року сталася якась унікальна річ, ми поїхали з ним на 4 чи 5 днів в Крим. Сім'я у нас така цікава, чесно кажучи, нема в нас такого традиційного стилю життя, як у родинах – ходити в гості. Навіть свята не святкуємо, тому що в мене як правило, концерти", - каже вона.

У свої 39 років Руслана поки навіть не думає про всиновлення: "Переді мною поставлене завдання своїх наробити багато"

"Сашко дуже гарно зайняв собі таку нішу – він бачить, що я зайнята, і він зайнятий. Тільки я звільняюся – він звільняється. Для себе вирвати відпочинок – раз на 3-4 роки максимум. І я ловлю себе на думці, що мені це подобається. Є такі люди - трудоголіки. Я ще в рік бика народилася. Я сьогодні почула вислів. "Гуцулка за гороскопом", - ділиться Лижичко.

Втім, як додає співачка, вони з чоловіком інколи ходять у кіно.

"Намагаємось ходити на всі свої улюблені фільми, мультики дуже любимо. Ввечері, навіть якщо я прилітаю "мертва", звідкись з якогось далеко перельоту, чи з концерту якогось приповзаю. Ми завжди, завжди дивимося кіно", - каже вона.

А наостанок зірка "Євробачення" зізналася, що правильною себе точно не назвала б.

"Точно б не назвала, я неправильна! В передостанньому кліпі вдягнула рожеве, так мене мало не з'їли в Інтернеті. Ні, рожеве мені не йде. У нас люди не зрозуміли трошки гумору, вирішили, що я на повному серйозні вдягнула рожеве. Я більше military style таки люблю – wild style. Підбори мені не пасують, я так особисто вважаю", - стверджує Лижичко.

"Ми себе любим тоді, коли ми є ті, хто ми є. І цього не треба боятись. І коли мені говорили, що Руслані вже треба перестати бути дикою, на якийсь час я прийняла цю точку зору. Але в останньому кліпі я вирішила знову стати тим, хто я є", - резюмувала співачка.

Стоп-кадри з відео "ТСН. Особливе" з YouTube та стоп-кадри з кліпу, а також фото з сайту Руслани

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів