Пофарбований Журавський схвалив кавалера племінниці

Вівторок, 23 квітня 2013, 11:18

Скандальний радник президента Януковича Віталій Журавський вважає нормальним, коли чоловіки зафарбовують сивину, бо це справа смаку.

Крім того, він нарешті задоволений бойфрендом своєї племінниці Ірини Журавської, яка у 2011-му році розлучилася з ресторатором Миколою Тищенком. Останній, як відомо, не подобався Журавському.

Про це регіонал розповів Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

"Міс Україна-2008" Ірина Журавська наразі живе у Москві. Це підтвердив її дядько, а за іншою версією, вітчим Віталій Журавський.

"Вона поки що не вийшла заміж, у нас все в порядку. Вона сьогодні активно займається синхронним перекладом з англійської на російську. Я думаю, що вона цілком оговталася після розлучення", - сказав радник президента.

 Журавський задоволений тим, як зараз живе його племінниця Ірина

При цьому він не став заперечувати, що Ірина живе у Росії за кошт свого нового бойфренда і додав, що вибір дівчини він схвалив.

"Цей подобається. Серйозний чоловік", - зауважив Журавський.

Як відомо, Ірина близько року була у шлюбі з ресторатором Миколою Тищенком. Про їхнє розлучення стало відомо у жовтні 2011-го. А пізніше Тищенко розповів, що Віталій Журавський був з самого початку проти цього шлюбу.

 Тищенко ніколи не подобався Журавському?

До речі, не так давно Журавського бачили разом з племінницею на конкурсі "Міс Україна-2013". Як відомо, захід, влаштований у день народження власника конкурсу Олександра Онищенка, був закритим.

"День народження почався після 12-ї години, а "Міс Україн" визначило журі цілком об’єктивно до 12 години. А чому він був закритий? – власник має право. Я не маю права втручатися у його позицію", - прокоментував Журавський.

Віталій Журавський є частим гостем на світських заходах. Так, нещодавно він був на ювілеї Юлії Айсіної 

Цікаво, що з приходом весни президентський радник вирішив навести красу. Він, мабуть,взяв приклад з Павла Зіброва та Мохаммада Захура і пофарбував волосся.

"Я не бачу в цьому нічого поганого. Якщо жінка фарбує, чому чоловік не може? Чоловік визначається не тим, є волосся чи немає, якого кольору волосся. Це питання естетичного смаку, як він почувається", - зазначив Журавський.

 Журавський зафарбував сивину

Стоп-кадри з відео "1+1" та фото "Tochka.net" , "Delfi.ua"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фоторепортажі

Журавський з виборів переключився на агента 007

Скандальному раднику президента Віталію Журавському мало пристрастей виборчих (округ №66, Житомирська область), то він подався по шпигунські - на прем'єру фільму про Джеймса Бонда
Останні матеріали
Більше матеріалів