Діти не дають Карпі заплющити очі

20 червня 2013, 14:17

Письменниця та співачка Ірена Карпа не висипається через двох своїх доньок. Дівчата лякаються, коли бачать матусю із заплющеними очима, тому постійно її будять.

А ще Карпа вважає, що треба навчити доньок чекати, тоді вони не стануть невдахами.

Про це вона розповіла "Сніданку з 1+1".

Карпа, як і більшість творчих людей, лягає спати дуже пізно. Але і прокидатися їй доводиться зрання, бо діти не дають спати.


"Я в 4-й можу лягти спати, а вони о 6-й будуть кричати: "Мама вставай, мама вставай". Для чого? Я їм не потрібна, але чомусь їх просто страшенно лякає, коли мама лежить із закритими очима. Вони намагаються відкрити ці очі руками, створити якийсь галас, щоб мама була активна навколо", - обурюється Ірена.

Кора і Кая не дають Ірені висипатися

Співачка каже, що Корена та Кая пойстійно вимагають прискіпливої уваги. Інколи вони, як і всі діти, переходять межу: вередують на повну, нікого не слухають та намагаються показати своє "я".

Саме тоді у виховання втручається тато.

"Він з нас двох такий злий поліцейський. Якщо я ще намагаюсь домовитися, то батько суворо обрубує. За рахунок маси тіла вони його бояться", - зазначила співачка.

Дівчатка бояться лише батька

Утім, Ірена теж намагається обмежувати дітей та ставити свої умови.

"Час для вечері - це час для вечері, не потрібно показувати мультик, щоб вони запхали щось. Мама має право на те, що вона хоче зробити, є чарівне слово "чекай", що означає відкладене задоволення. Люди повинні навчитися чекати, інакше з них виростуть просто невдахи", - вважає Карпа.

Ірена привчає дочок до вміння чекати

І саме через такі принципи Карпа бере активну участь у вихованні Каї та Кори.

Найближчим часом письменниця планує поїхати з дітьми на відпочинок у Карпати та цього разу обов'язково візьме няню. Адже остання подорож до Індії разом з доньками Карпі не припала до душі.

Фото з останньої подорожі Карпи з дітьми

Фото з Facebook Карпи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів