Гришко досі не поїхав до США та заспівав про війну

17 липня 2013, 11:21

Оперно-естрадний співак Володимир Гришко все ніяк не наважиться поїхати до США, щоб нарешті відпрацьовувати свій славнозвісний 25-річний контракт.

І хоча родина тенора вже в Америці, він все ще працює в Україні. Так, нещодавно Гришко дебютував у кіно.

Як повідомляє "PR Batteries", Володимир виступив як співпродюсер і знявся у головній ролі фільму про Велику Вітчизняну війну.

Зйомки стрічки відбулися 13-го і 14-го липня під керівництвом режисера Артема Приходька та оператора-постановника Олега Маслова-Лисичкіна.


Мюзикл заснований на реальних подіях Великої Вітчизняної війни і розповідає про важкий перебіг військових дій і про перемогу 9-го травня 1945-го року.

Гришко зробився офіцером

Стрічка складається з низки музичних замальовок, які відображають різні періоди війни та різні долі. У зйомках була задіяна військова техніка часів війни, а також оригінальні форма і спорядження радянських солдатів тих років.

Тенор, який схуднув ще для ролі Супермена, зіграв вояку, що повертається з війни

"Зйомки з моєю участю відбувалися 48 годин без зупинки, але я пережив їх на одному диханні - настільки військова тематика близька моєму серцю і душі", - зазначив Гришко.

Співак навіть потримався за зброю

"Головна мета цього фільму - показати людям, якою дорогою ціною нам дісталася наша свобода, а також нагадати про тих людей, яких зараз на світі залишилося так мало, але яким ми зобов'язані нашими життями і благополуччям", - додав співак.

Фільм планують презентувати 9-го травня 2014 року.

Роль солдата прийшлася Гришку до душі

Фото надані "PR Batteries"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів