Гришко: Лучано Паваротті сказав мені співати естраду

18 червня 2013, 14:20

Історія під назвою "Гришко і Америка" триває. Тенор продовжує хвалитися своїм контрактом на 25 років та освідчуватися батьківщині.

Також Володимир невтомно рекламує себе як естрадного співака та запевняє, що саме Лучано Паваротті порадив йому почати співати естраду.

Про це маестро Гришко розповів "Сніданку з 1+1".

Лише нещодавно співак заявляв, що вже не хоче до Америки. Але їхати з України він все ж таки збирається.


"Безумовно збираюся, ми живемо у демократичному суспільстві для того, щоб реалізуватися. Я реалізувався як оперний співак у всьому світі, про це свідчать історичні фактори. Тепер хочу далі співати як естрадний співак", - сказав Гришко.

Гришко заходився доводити, що про нього знають у всьому світі

Тенор продовжує наголошувати, що його контракт зі Штатами існує.

"Він є і буде, і мій адвокат зараз мене довів до того, що ми передивляємось цей термін. 18 років мене не було в Україні. Але я все ж таки мав можливість приїздити сюди, бути тут на відпочинку, чи співати на якихось заходах і знову повертатися, нічого поганого немає в цьому", - зазначив тенор.

"Чи 25 чи 20 років, але він є і буде, і це мені вже вирішувати", - додав артист.

Схоже, що Гришко переконує сам себе в тому, що контракт йому потрібен

До речі, дружина і діти Гришка вже в Америці.

"Щодня на телефоні, щодня о третій я набираю, там у них ранок, усе добре. Я щасливий тим, що я співаю на Україні. В цьому місяці в мене 18 концертів, розумієте", - знову похвалився Гришко.

Співак каже, що його родина вільно розмовляє англійською.

"Вдома ми спілкуємося українською, а на людях - російською чи англійською. Чим більше ти мов знаєш, тим більше себе називаєшся людиною", - зауважив співак.

Гришко вдома розмовляє українською, а на людях - російською чи англійською

До того ж, Гришко завжди наголошував, що він саме український співак.

"Коли у "New-York Times" про мене писали 25 разів, вперше написали, що "русcкий певец дебютировал в "Метрополитен опера" в 95-м году", я терміново своєму агенту сказав і надіслав лист протиріччя, і тоді написали "український співак дебютував". І це почула уся діаспора. Я багато співаю безкоштовних концертів для діаспори, багато ми зустрічаємося у церквах. Взагалі, свою Україну я пізнав в Америці, в еміграції, коли я працював", - розповів Гришко.

"Я не покидаю зараз Україну, я не залишаю у тяжкі хвилини, я їду туди працювати, і співатиму там і тут. А як я люблю свою країну, то можна навіть почути з моїх компакт-дисків", - заявив співак.

Тенор якимсь чином пізнав Україну, коли був в Америці

На запитання про те, чому все-таки він відійшов від опери та зайнявся естрадою, Володимир зазначив:

"Мій викладач Лучано Паваротті сказав, що я повинен співати на естраді. Час змінився, нема зараз поняття в Америці чи Європі "оперний співак". Є просто поняття "good artist" – артист, котрий усе співає. Ми пам’ятаємо Магамаєва, видатного нашого Гнатюка, легендарного Солов’яненка - усі вони після того, як зробили кар’єру, перейшли на естраду".

"Це не легкий хліб, повірте мені. Я тяжко працюю, але я радий. Я не можу без сцени, це мій допінг. Естраду треба співати, гарну естраду треба співати", - наголосив Гришко.

Гришко заявив, що Паваротті порадив йому співати естраду

Нагадаємо, про контракт з Америкою Гришко розповів в березні. Тоді він заявляв, що в Україні йому немає рівних.

Фото з офіційного сайту Гришка, фото "Donbass.ua", "Pro Berdyansk.biz"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів