Єгорова віддала доньку американським батькам

Вівторок, 24 вересня 2013, 14:39

Актриса і телеведуча Сніжана Єгорова вже давно не приховує своєї мрії емігрувати з України. Поки їй це не вдалося, зате її донька Саша наближається до мети стати зіркою Голлівуду.

Цього літа Сніжана разом з донькою були в Америці, де дівчина навчалася, а матуся насолоджувалася життям у Беверлі-Хіллз.

І ось зараз Єгорова ходить на кінопрем’єри у Києві, а її донька Саша живе у чужій родині у США.

Саме про це Катя Осадча поговорила зі Сніжаною в ефірі програми "Світське життя", зустрівши її на показі фільму "Джобс. Імперія спокуси"

"Літо було геніальним. Більше такого літа не було за всі мої довгі-довгі роки", - поділилася враженнями від американської відпустки Єгорова.

"Ну ви же знаєте, що Саша вже другий рік навчається в акторській школі Лістера Страсберга у Голівуді. Це summer school (літня школа), тобто це був її курс навчання, ми жили у Беверлі-Хіллз. Це казка!" – із захватом розповіла актриса.

 З таким обличчям Єгорова розповідала про Беверлі-Хіллз. До речі, її Facеbook рясніє світлинами цього відомого району

Однак Єгорова знайшла інший спосіб продовжити перебування доньки в Америці.

"Протягом наступного року вона навчатиметься у high school як школярка, буде закінчувати школу. Щоправда, це буде не у Лос-Анджелесі. Вона живе у Пенсільванії, у хост-родині. Вона сказала, що вона щаслива", - поділилася Сніжана.

"В неї дуже хороші батьки. В них так само п'ятеро дітей, але дуже дорослих. З ними живе один син, йому 18 років", - додала телеведуча.

 Саша живе в американській родині, де 5-ро дорослих дітей

На запитання про те, як вона змогла залишити дитину з чужими людьми так далеко, Сніжана сказала:

"Можуть як завгодно ставитися до моїх слів, я не стану казати: "О, так, ми так любимо Україну, ми українці". Дуже багато політиків так і заявляють, але ми чудово знаємо, що їхні діти давно вже живуть в інших країнах і навіть не планують повертатися. Саша з 5-ти років, з її усвідомленого існування, вона сказала, що хоче бути зіркою Голлівуду. Тобто вона хоче зніматися у великому кіно. У країні, в якій немає великого кіно, можна стати актрисою великого кіно?"

 Єгорова робить усе, щоб здійснити мрію дочки стати зіркою Голлівуду

Звичайно ж, навчання в Америці коштує не дешево. Як сказала Єгорова – ця програма обійшлася в 11 тисяч доларів. Однак платить за неї не вона, а батько Саші – колишній чоловік Сніжани, кліпмейкер Семен Горов.

"Я не можу на нього пожалітися як на батька. Були періоди, коли я була набагато більш агресивною стосовно нього налаштована. В даному випадку цю програму, яку знайшла я і повністю все організувала, сплачує він", - зауважила актриса.

Єгорова прийшла у кіно без жодної краплі гриму

До речі, 41-річна Єгорова давала інтерв'ю Осадчій без макіяжу. На запитання, яким чином їй вдається підтримувати красу, мати 5-х дітей Сніжана сказала:

"Народжуйте якомога більше дітей, і ви виглядатимите щоразу краще!"

Стоп-кадри з відео "ТСН", з Facebook Єгорової, фото "Нового каналу", "Tochka.net"


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Фокус

Єгорова збирається емігрувати до Америки

Сніжана вирішила дитячі ревнощі переселенням: "Батько переселився жити до синау кімнату. І тепер у нас є чоловіча територія і жіноча. На щастя, ми вже підстаркуваті батьки і можемо собі це дозволити"
Останні матеріали
Більше матеріалів