Седокова знову страждає через розставання з "найкращим у світі"

Середа, 15 січня 2014, 14:22

Співачка Ганна Седокова не припиняє робити дві речі – викладати відверті фото та ділитися стражданнями через нерозділене кохання у соцмережі.

Днями Аня презентувала свій кліп, в якому вона "вирізала" серце та віддала чоловікові. Як виявилося, це криваве відео співачка присвятила не своєму екс-чоловіку, а тому, з ким вона встигла розійтися вже після розлучення з Максом Чернявським.

Про це Седокова спершу написала у своєму Instagram, а потім розповіла "ТСН. Особливе".

Здається, усі вже звикли до страждань Ані. Адже після свого розлучення з Чернявським, вона регулярно виливає душу у соцмережах. Утім, екс-чоловік до любовних поневірянь співачки вже не причетний.

"Ви знаєте, я ніколи не брешу. Я завжди говорю і пишу, що думаю. Так ось скажу вам, що для мене зараз, напевно, один з найбільш складних моментів у житті. Розлучилася з чоловіком, якого любила понад життя. Обурилася, бо так і не стала його життям", - зізналася Седокова у блозі.

 У Ганни знову не склалося на любовному фронті

"Попереду у мене багато всього. І якщо ви знаєте, про що я або переживаєте схоже, давайте підемо цією дорогою разом. Будемо підтримувати один одного за руки, якщо вони не змогли. Я допоможу тобі, а ти мені. Я буду писати тут, що відчуваю, а ти - мені… Ми станемо один одному тими пов'язками, які накладемо на наші серця", - запропонувала Аня своїм френдам в Instagram.

 Кліп, у якому чоловік знущається з жінки, Аня присвятила навдалим стосункам

Седокова відмовилася називати ім'я чоловіка, через якого страждає.

"Не скажу - не скажу - не скажу - не скажу! Був найкращим у світі… Зараз моє серце вільне. Я вийшла зі стосунків, які трішечки мене вбивали. Я зрозуміла, що хочу бути вільною, хочу бути з тим, з ким хочу", - заявила артистка.

Варто зауважити, що свій останній кліп з елементами БДСМ Седокова присвятила своїм стражданням.

 Саме так Аня бачить страждання жінки через невдале кохання

"Я чітко вирішила, зробити те, що не зробить жоден інший артист. На що не готові будуть багато. Я шукала себе і знайшла не в оголеному тілі, а в оголеному серці. Цей кліп і пісня про те, як складно відчувати справжні почуття. Як боляче можуть і роблять один одному люди, коли розлучаються", - прокоментувала Аня на зйомках кліпу.

До речі, зі своїм ексом Седокова вже налагодила стосунки.

"Ми зараз перебуваємо, як ми жартуємо, в періоді дружби тимчасового перемир'я", - поділилася виконавиця. 

 Седокова розійшлася з коханцем, але знову подружилася с екс-чоловіком

Нагадаємо, нещодавно Аня вихвалялася, що фінансово не від кого не залежить

Фото з Instagram, кадри з кліпу надані піар-службою та стоп-кадр з відео "ТСН"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів