Седокова: Я фінансово незалежна та обожнюю свою роботу

17 грудня 2013, 16:59

Днями співачці Ганні Седоковій виповнився 31 рік. Артистка не влаштовувала гучних святкувань, адже зараз період передноворічних корпоративів і концертів. Тому часу на розваги в Ані немає.

Тим більше, вона наголошує, що фінансово ні від кого не залежить і сама утримує будинок у Лос-Анджелесі та двох дочок.

В інтерв'ю "Взгляду" Седокова зізналася, що обожнює свою роботу та кілька наступних років не говоритиме про чоловіків, з якими зустрічається.

У свій 31 рік Ганна дуже пишається, що всього досягла виключно сама.


"Втомлююся, але не скаржуся. Я дуже люблю свою роботу. У мене було непросте дитинство, мама нас з братом ростила одна, і я сама всього досягала в цьому житті. Головне - завжди вірила, що в мене все вийде. Якби не це, нічого б не досягла", - наголосила Седокова.

Аня завжди вірила в те, що в неї усе вийде

Зараз розлучена співачка має забезпечувати себе та дітей, та про аліменти від екса навіть не згадує.

"Не можна зупинятися, треба діяти. Тому зараз я фінансово незалежна, живу в Лос-Анджелесі - одному з найкращих міст планети. І все завдяки професії. А втома ... Коли виходиш в зал і віддаєш свою енергію публіці, вона тебе заряджає у відповідь", - поділилася Аня.

Саме через роботу співачці нема коли святкувати день народження.

"Зараз у мене дуже інтенсивний графік гастролей - самі розумієте, грудень місяць. Тому ніяких торжеств і гостей не планую", - сказала вона.

Однак, судячи зі світлин, Седокова все ж таки відзначила День народження у вузькому колі друзів

Поки Ганна їздить по концертах, її доньками займаються няні у Лос-Анджелесі.

"З ними займаються няні, але це нормальна ситуація для будь-якої активної і працюючої мами. Я буквально недавно провела з дітьми тиждень – 8-го грудня ми святкували день народження Алінки. Ходили на ковзанку, стрибали на батуті, розважалися на повну котушку", - розповіла артистка.

"Діти для мене головне - я ж для них стараюся. Сама оплачую будинок, який знімаю, а це коштує досить пристойних грошей. Ми з дітьми на постійному зв'язку - по телефону або Скайпу", - зауважила Аня.

Седокова запевняє, що працює заради дітей, якими переважно займаються няні

Новий рік Седокова зустріне на сцені, і аж потім повернеться до дітей.

"Поки ведуться переговори. Швидше за все, це буде концерт або у Франції, або в Росії. А вже після свята полечу в Лос-Анджелес, до дітей. Думаю, проведемо канікули десь на теплих островах у Карибському морі", - розповіла Седокова.

На запитання, чи розчарувалася вона у чоловіках після другого розлучення, Аня зауважила:

"Зовсім ні. Це життя. Люди зустрічаються і розлучаються, минають якісь життєві етапи. У мені немає ніякої злоби, образ. Час так швидко минає, що красти його у себе на якісь образи і ненависть - значить відбирати у себе ж найцінніше", - зазначила Седокова.

Співачка запевняє, що не ображається на колишнього чоловіка

"Я впевнена, що ще зустріну того чоловіка, який мені потрібен. Любов - єдине, за що варто боротися, через що варто жити. Машини, будинки, слава, рейтинги - все може зникнути. А любов, якщо вона справжня, залишиться з тобою завжди", - наголосила співачка.

Але говорити про свої стосунки Седокова відмовляється.

"У найближчі кілька років я не готова говорити про людей, з якими зустрічаюся. На жаль, чоловіки, з якими я заводжу стосунки, відразу ж стають публічними, а мені цього не хочеться. Артисти до цього звикли, а звичайні люди не можуть адаптуватися до такої ситуації", - резюмувала Аня.

Аня хоче, аби її чоловіки залишалися непублічними

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів