Віктор Павлік показав ікону з зони та розповів про бичачі яйця

10 лютого 2014, 14:45

Співак Віктор Павлік вирішив нагадати про себе напередодні сольного концерту у столиці. Артист, який відмовився виступати на Антимайдані, показав свою квартиру у кредиті, колекцію гітар та поділився рецептом приготування бичачих яєць.

Як пише "Сегодня", Павлік з дружиною і двома синами живе на Лівому березі у звичайній 15-поверхівці.

"Ми в'їхали в цю чотирикімнатну квартиру близько семи років тому. Тут вже були ремонт і меблі. Практично все, що ви бачите, залишилося недоторканим з часів першого господаря. Наскільки я знаю, він був першим міністром закордонних справ незалежної України. Квартиру ми купили за чималі гроші - досі віддаємо за неї кредит", - зізнався співак.

Це кабінет співака, де зберігаються усі його нагороди і колекція музичних дисків

У вітальні під склом можна побачити колекцію міні-гітар, порцелянові фігурки і чоловічків у національних шатах. Особлива гордість господаря - колекція справжніх гітар. Їх у Павліка 37.


Найдорожча коштувала 10 тисяч доларів - її Віктору прислали з Нью-Йорка. Але найбільше співак цінує інструмент, який змайстрував його старший син Олександр.

У колекції Павлік 37 гітар
А це зібрання міні-гітар

На перший погляд такий гостинний Павлік насправді не любить приймати людей у себе вдома.

"Адже будинок - це те єдине місце, де вдається повністю від усього абстрагуватися, відпочити. А зустрітися з друзями і колегами можна в будь-якому іншому місці", - зауважив артист.

Цю ікону Віктору подарували на зоні, але співак не уточнив, за яких обставин

Утім, господар зізнався, що має коронну страву, рецептом якої поділився з читачами.

"Купуєте на ринку найсвіжіші бичачі яйця, які тільки привезли з бойні. На попередньо змащену олією розпечену сковорідку викладаєте ядра, тримайте доти, поки не почне виділятися сік, потім перевертаєте і чекаєте ще стільки ж. Далі потрібно трохи поперчити і підсолити, а наприкінці посипати дрібно нарізаним кропом. Повірте, дуже смачна і соковита страва виходить", - розповів артист.

Віктор з дружиною та тер'єром Бусею

Нагадаємо, нещодавно Павлік пояснив, чому відмовився від роботи в американському рок-гурті.

Фото "Сегодня"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів