Яценюк у День закоханих подякував своїй жінці, а Ємець одружився

14 лютого 2014, 12:37

До Дня Святого Валентина можна ставитися по-різному. Для когось – це лише нав’язане Заходом свято, а для декого – привід подякувати за кохання або навіть одружитися.

Так, депутати від Батьківщини Арсеній Яценюк та Леонід Ємець скористалися Днем закоханих за призначенням.

Яценюк на сторінці у Facebook подякував своїй дружині Терезії за кохання та показав, як вона допомагала на кухні Євромайдану. А Ємець зранку встиг забігти до РАГСу й одружитися.

Родина Яценюків на сцені Майдану

"В круговерті подій, особливо таких буремних, як тепер, часто обділяємо заслуженою увагою найближчих людей. День не міг не почати з того, щоб не подякувати моїй коханій дружині Терезі за любов. За родинне щастя. За те, що поки мене нема вдома, доглянуті і в порядку діти. За те, що навіть при цьому знайшла час, щоб попрацювати волонтером на кухні Майдану і саме в ті дні, коли кожні руки були на вагу золота. Терезо, дякую, моя рідна!" - написав Яценюк.


Арсеній Петрович скористався нагодою та похвалився благородністю своєї жінки Терезії
Терезія Яценюк на кухні Євромайдану

А соратник Яценюка Леонід Ємець перед тим, як їхати у справах Автомайдану, заїхав до РАГСу та розписався зі своєю тепер вже дружиною Світланою. Про це у Facebook написав депутат Олександр Бригинець.

"Пам’ятаєте, 3-го січня під колеса Автомайданівського автомобіля кинувся майор міліції? В результаті інциденту міліціонер впав на коліно і сильно вдарився об повітря головою, що зафіксовано багатьма відеореєстраторами. Сьогодні на допит викликали свідка, який все це бачив", - почав Бригинець.

Новоспечене подружжя Леонід та Світлана Ємець. Фото з Facebook Лесі Оробець

"…З компетентних джерел повідомили, що цього свідка можуть затримати. Тому я їду разом з ним. Більше того, до нас ось-ось має приєднатися Леонід Ємець, який зараз закінчує процедури в РАГСі, ставить підпис у відповідному акті та вирушає до нас в міліцію на Герцена. Тож, і слідчі дії проведемо, і кави за молодих вип’ємо", - повідомив депутат.

Леонід Ємець з мамою та братом

Фото з Facebook Яценюка та Ємця

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів