Лорак на Уралі відмовилася говорити про Крим

8 квітня 2014, 17:36

Днями співачка Ані Лорак дала концерт у Єкатеринбурзі. Саме там з нею поговорили російські журналісти про дочку, чоловіка та кума Філіпа Кіркорова.

Однак Кароліна одразу присікла запитання про Крим та політичну ситуацію в Україні.

Інтерв’ю співачки оприлюднила "Комсомольская правда".

Щоденний розклад співачки залежить від того, чи вона на гастролях, чи вдома з сім’єю.


"Якщо на гастролях, то це буде дуже пізній ранок і пізній сніданок. Потім я роблю пару дзвінків додому, своїм рідним. Потім до мене приходить стиліст, і ми починаємо готуватися до концерту - робити зачіску і мейкап. Далі концерт, і непомітно ранок переходить в ніч. А коли я вдома, з сім'єю, то щоранку моя дворічна донька Софія будить мене раніше, не дає довго спати. Ми починаємо готувати татові омлет і чай. І проводимо цілий день разом", - розповіла співачка.

День Кароліни під час гастролей обмежується сніданком, наведенням марафету і власне концертом

Дочка Кароліни Софія дуже болісно реагує на постійні відрядження матусі.

"…Вона шалено переживає, коли мене немає поруч, сумує. Перед кожним моїм від'їздом вона зі сльозами на очах просто благає мене: "Мамочко, будь ласка, не їдь". Тоді я їй кажу, що матуся їде заробляти грошики, щоб купити подаруночки. А донька відповідає: "Мені не потрібен подарунок, мені потрібна ти!" - поділилася Лорак.

"Я дуже сумую за Софійкою, у нас з нею сильний внутрішній зв'язок. Зараз вона в Києві, з Муратом. Я не боюся там за неї. І не запитуйте мене про політику і Крим зокрема. Я не обговорюю ці питання", - попередила Кароліна.

Лорак упевнена, що доньці та чоловіку нічого не загрожує в Києві

Співачка не вперше зауважила, що її чоловік Мурат дуже добре порається з роллю татуся.

"Він - божевільний тато: цілує, носить на руках, балує, купує красиві вбрання. До речі, вони в мене схожі як дві краплі води. Мурат і Сонечка відчувають один одного, і одне задоволення спостерігати, як вони проводять час", - поділилася Лорак.

На запитання про те, чи стане вона підтримувати дочку, якщо вона захоче стати співачкою, Кароліна сказала:

"Тільки, якщо у неї буде таке саме покликання, як у мене, і я відчую, що вона не зможе жити без музики і співу. Якщо для доньки це буде її повітря, то так, тоді я її підтримаю. А спеціально готувати в артистки не буду ні за що. Багато батьків власні нереалізовані амбіції намагаються втілити в дітях, а дитина ж нічого не винна. Вона має бути собою".

Кароліна не буде "ліпити" з дочки співачку

Хрещений батько Софії, співак Філіп Кіркоров, активно фігурує у житті Кароліни.

"Ми з ним досить часто бачимося, а якщо не бачимося, то спілкуємося по телефону. Він у курсі моїх справ, а я знаю, що у нього відбувається в житті. Буквально вчора з ним розмовляли. Було дуже приємно, коли нещодавно на концерті мені винесли величезний букет квітів від Філіпа Кіркорова. Здорово, коли твої друзі поділяють щасливі моменти твого життя", - зауважила артистка.

Кіркоров надсилає Кароліні квіти

І наостанок Кароліну запитали, чи правда вона має шалену популярність у Києві.

"Так, у Києві на мій ювілейний концерт прийшло 10 тисяч осіб. Фанати з'їхалися з усіх міст. Це приголомшливо зворушливо бачити, як у залі запалюються 10 тисяч маленьких ліхтариків", - похвалилася Лорак.

Кароліна похвалилася 10-ма тисячами прихильників в Україні

Нагадаємо, Лорак перенесла свої концерти у Криму, заплановані на березень.

Фото з Instagram Лорак та з сайту "Комсомольская правда"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів