Лорак не боїться вагітніти вдруге

8 жовтня 2012, 16:47

Співачка Ані Лорак зізналася, що їй хочеться багато таких, як її донька Софія, а між нею та чоловіком Муратом Налчаджиоглу немає місця ревнощам.

Про це Кароліна розповіла телеведучій Катерині Осадчій в ефірі програми "Світське життя".

"Немає ревнощів, тому що немає часу на це. Мурат працює, я працюю. Є повага, є любов, є довіра. Без довіри неможливо будувати жодні стосунки", - запевняє Лорак

Цього року у серпні Ані та Мурат вже відсвяткували третю річницю свого весілля. Як запевняє артистка, їхні з чоловіком стосунки змінилися, але не стали гіршими. Зокрема, сама вона, за її словами, сподівається, що стала розумнішою і мудрішою.


У Лорак немає часу на ревнощі
До того ж Ані сподівається, що за три роки у шлюбі порозумнішала

"Більше дізнаєшся одне про одного. З'являється бажання дивувати. Якісь сюрпризи робити. Ну, тобто постійно працювати над стосунками", - каже Лорак.

Як каже зірка, вона, як звичайна жінка, може побалувати Мурата своїми смачними стравами.

"Можу приготувати борщ, приготувати вечерю. Такі маленькі речі", - з посмішкою каже Кароліна.

Кароліна працює над стосунками, готуючи борщі

А от на другу дитину Лорак поки не наважилася.

"Як Бог дасть. Поки що, найближчим часом я не планую", - лише зазначає вона.

Причому, за словами співачки, вагітніти вдруге вона не боїться, навіть при тому що під час попередньої вагітності чимало набрала і потім тяжко працювала, аби скинути зайву вагу.

"Страху немає, є досвід. І тепер я точно знаю, що не можна їсти дуже багато під час вагітності. Тому що спочатку здається, що це ж не я хочу, це тому що я вагітна – але це неправильно, тому що ти починаєш собі давати дозвіл на всі абсолютно продукти, і потім вже дивишся в дзеркало і лякаєшся того, що ти бачиш. Тому я думаю, безумовно, з розумом треба підходити", - коментує вона цей момент.

"Страху немає, тому що я вже захотіла дитину, пам‘ятаю, коли мені принесли маленьку подивитися зранку. Я на неї глянула – і захотілося ще дуже багато таких", - зізнається Лорак.

Про гіпотетичну другу вагітність Лорак, схоже, боїться говорити, аби плітки не поповзли
А от вагітніти знову Кароліні не страшно

А поки Кароліна на гастролях, вдома з її дочкою Софією лишилися няні та Мурат.

"Няні і тато вдома. Тому я спокійна. Один з батьків завжди повинен бути вдома. Зараз це Мурат. Потім, я думаю, можна буде брати з собою", - каже співачка.

За словами Ані, улюблена пісня її дочки – "Обними меня". При цьому дівчинка вже вміє вимовляти такі слова, як "діда, баба, "часы"," как дела? – нормально". А ще, якщо вірити зірковій матусі, її Соня завжди добивається того, чого хоче, і дуже емоційна.

"Є така наука генетика, проти якої нікуди. Уже відчуваю артистизм. Відчуває тільки десь музику, людей, які збираються вдома - в мене братики приходять в гості, – і вона завжди хоче, щоб на неї дивилися", - розповідає Кароліна.

У своїй дочці Софії співачка вловлює артистизм

Нагадаємо, цьогоріч у день народження Мурат зробив своїй дружині несподіваний подарунок. Бізнесмен влаштував їм романтичну подорож на двох у Париж.

"Він знає, що я обожнюю бувати в Парижі. Саме там він зробив мені пропозицію", - ділиться Лорак.

"Він обрав один з найкращих ресторанів, який щойно відкрився. Ми вечеряли, а потім гуляли нічним Парижем… Був дощ, то ми під парасолькою вдвох, дуже романтично", - каже вона. Як зізнається Ані, одне з улюблених місць подружжя у Парижі, - це кабаре Лідо.

За словами співачки, на цьогорічний день народження чоловік подарував їй ювелірну прикрасу.

"Маленький браслетик. Він завжди мене балує якимись гарними прикрасами", - каже вона.

А на день народження Лорак її чоловік подарував їй маленьки браслетик і Париж

Загалом же цього року найпершим з друзів її привітав кум Філіп Кіркоров.

"Першим привітав Філіп, о 00.05, а потім Ірина Бережна і Ліля Подкопаєва так само, мої подружки, і артисти… Мені дуже приємно, що і Ніколай Басков, і Сергій Лазарєв, і Ігор Крутой зателефонували", – розповідає співачка.

А вітчизняний колега Олег Скрипка, за словами зірки, надіслав їй величезний букет квітів.

Стоп-кадри з відео "Світського життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів