Байрак в Йорданії відчула космос та обмастилася брудом

16 травня 2014, 14:24

Епатажна режисерка Оксана Байрак, яка вважає себе іконою стилю, травневі канікули провела в Йорданії. Там вона омолодилася у Мертвому морі та скупалася у святих водах ріки Йордан.

Як повідомляє "ArtPRoUA", у цій країні пані Оксана побувала вперше і за порадою друзів на тиждень зупинилася у 5-зірковому готелі, що на березі моря.

Ранок Байрак, яка вдарилася у здоровий спосіб життя, починався з пробіжки. Після вона приймала сонячні ванни і ніжилася в місцевому спа-центрі. Також своє тіло режисерка довіряла рукам тайських майстринь масажу.

Байрак порадувала своє тіло солями Мертвого моря

А ще щодня для Байрак робили обгортання і маски з лікувального бруду Мертвого моря.


"Я стільки чула про чудодійну силу Мертвого моря, що вирішила спробувати на собі. Друзі, з якими я відпочивала, жартували: "Хочеш так омолодитися, щоб повернутися до Києва взагалі немовлям?!" - поділилася Оксана.

Оксана з надією омолодитися рясно обмащувалася дарами Мертвого моря

Також Байрак щодня влаштовувала собі аква-аеробіку. А в один із днів вирушила на річку Йордан. Там вона побувала на місці, де хрестили Ісуса Христа і сама зробила обряд обмивання, тричі з головою занурившись у води святої ріки.

"Молода душею і тілом" Байрак посвітила грудьми крізь сорочку, змоклу у святих водах Йордану

"Відчуття космосу! Це неймовірно, і здається я стала ще більш світлою! Хоча куди ще світліше", - зазначила режисерка.

"Таке відчуття, ніби я народилася на цій Землі. Я часто подорожую, багато де була, але тут враження дому", - зізналася Байрак.

Цікаво, що молодого нареченого Гоші наче не було поруч з Байрак на травневих. Нагадаємо, парочка ще торік збираласья побратися у Парижі.

Фото "ArtPRoUA"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів