"Молода душею і тілом" Байрак: Мене кохає ідеальний чоловік

6 серпня 2013, 14:51

Епатажна режисерка Оксана Байрак не втомлюється розхвалювати саму себе. Її послухати, так у країнах СНД немає красивішої і розумнішої за неї телеведучої.

Її інтелект "зашкалює", вона "молода душею і тілом" та поруч із нею найкращий чоловік, який зовсім не є альфонсом.

Усе це Байрак заявила в інтерв’ю "Дусі".

Як відомо, Оксана Байрак була першою ведучою української версії програми "Давай одружимося". Потім на її місце прийшла Ксенія Собчак, а зараз намагається працювати Анфіса Чехова.


На запитання, чому її замінили на інших, Байрак відреагувала емоційно.

"Замінили? Смішно! Оксану Байрак замінити неможливо! Я пішла знімати кіно, повернулася, як то кажуть, до основної діяльності. Роль ведучої - це моє хобі. Я завжди залишалася і залишаюся, насамперед, кінорежисером. А через хронічну зайнятість у програмі доводилося ділити себе між кіно і телебаченням. Потрібно було чимось пожертвувати", - зазначила Оксана.

Байрак впевнена, що замінити її неможливо

"Знімаючись у проекті, я ніколи не "вистрибувала" з кіновиробництва, але, щоб повністю повернутися у своє звичне середовище і отримувати абсолютне задоволення, довелося розлучитися з програмою. Причому поставити не три точки, а крапку", - наголосила вона.

Також Байрак зауважила, що Ксенія Собчак не підсиджувала її.

"Мене неможливо замінити або підсидіти - це просто смішно. Мене "піти" не можна, тому що я єдина і найкраща. Найрозумніша, найгарніша і найталановитіша - і все в мені одній! Ну хто зі мною може зрівнятися на цьому просторі? Навіть на всій території СНД! Я не працюю з "вухом", тобто з підказувачем. Мені це не потрібно. Інтелект і так зашкалює", - сказала Оксана.

"Інтелект і так зашкалює", - каже Байрак про себе

Тепер для Байрак телебачення – вже пройдений етап.

"Не можна сидіти на одному місці. Люди, у яких немає можливості самореалізації в якомусь іншому напрямі, може і будуть все своє життя спочивати на досягнутому. Я не така, в мені стільки талантів! А ще я - експериментатор і революціонерка (сміється). Це правда, і Бог свідок", - поділилася режисерка.

Як відомо, програма "Давай одружимося" стала доленосною для Байрак. Адже саме на її зйомках вона зустріла свого Гошу.

"О так. Це дивовижна, практично голлівудська історія. Георгій прийшов в нашу програму підтримати свого друга. Я представила нареченого, потім звертаюся до свата: "Назвіться, як вас звуть?" А він дивиться на мене своїми нереальної синяви очима, наповненими дивним світлом, і посміхається: "Гоша!". Я тієї ж миті згадала фільм "Москва сльозам не вірить": "Гоша, він же Гога, він же Жора ..." – розповіла закохана Байрак.

Оксана зустріла Гошу на зйомках програми

"Загалом, згадала ідеального чоловіка, якого героїня чекала все життя, згадала, не підозрюючи, що ідеалу дочекалася і я", - додала вона.

За її словами, Гоша сподобався з першого погляду.

"Він не може не сподобатися, він подобається всім. Але в програмі я завжди абстрагувалася від оцінки зовнішніх даних героїв. Як лікар з пацієнтом. Однак не могла не звернути уваги на прекрасний зріст, чудовий екстер'єр і дуже хорошу білозубу посмішку, на що я звертаю завжди увагу, очі знову-таки дивовижні", - розповіла Оксанаю

"…Все сталося, як у віршах Роберта Рождественського: "Мы совпали с тобой! Совпали в день, запомнившийся навсегда. Как слова совпадают с губами, с пересохшим горлом - вода!" – зазначила романтично налаштована Байрак.

На запитання про те, чи бентежить її вік обранця, 49-річна Оксана сказала:

"Ні, ну як може бентежити вік... Ну, подивися на мене - я молода душею і тілом. Хіба може долею такої жінки бути чоловік 40 +?! Нехай сильна стать на мене не ображається, але ... Жінка і до, і після сорока чудово виглядає. Вона стежить за собою - масочки, кремікі, коктейльчики. Щось підтягла, щось підрізала, лобик підколола, волоссячко пофарбувала, наростила і побігла далі по життю, як дівчинка", - повідала режисерка.

Байрак каже, що жінка після 40-ка виглядає чудово

"А тепер проектуємо цю ж картинку на чоловіка 40 +: підтяжка, блефаропластика, волосся, пофарбоване хною - ні дати, ні взяти Святе Чудовисько! Ну, просто сльози заважають говорити. Інший варіант - пляцек (як їх називає моя мама) з животами, варикозним розширенням вен, зубами, кольору осіннього листя, із залишками порослі на голові жадають молодого тіла... Адже і не хочуть нічого робити, щоб привести себе до ладу", - описала Байрак.

Тож Оксана називає себе жінкою без віку, як колись сказала її мати. І її не хвилює те, що преса обговорює саме різницю у віці з її нареченим Георгієм.

"Ось смакують ЗМІ скільки мені років, думаючи, що завдають мені цим невиліковну душевну травму. Але я, по-перше, на ці роки не виглядаю, а по-друге, та хай хоч шістдесят мені чи сто шістдесят, але мене любить найкращий чоловік на світі - молодий, красивий, а далі пишу великими літерами, РОЗУМНИЙ і НЕ АЛЬФОНС. Ідеальний чоловік!" – заявила Байрак.

"Ікона стилю" Байрак та її розумний не альфонс Гоша

"Чоловік, який народжений на заздрість багатьом тисячам жінок і чоловіків теж. А він - мій! І ще всім злостивцям, які намагаються мене образити, процитую геніального Лопе де Вега: "Любов'ю образити не можна!" – резюмувала режисерка.

Нагадаємо, Байрак незабаром збирається вийти заміж за свого фітнес-інструктора Георгія.

Фото з особистого архіву Байрак з сайту "Дуся", фото "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів