Чоловік Лорак відкрив ресторан, а вона назвалася музою

19 травня 2014, 11:22

Чоловік співачки Ані Лорак Мурат розширює свій ресторанний бізнес у столиці. Днями відбулося відкриття чергового закладу у самому центрі Києва.

Серед гостей вечірки були помічені співачка Аня Завальська, дует "Время и Стекло", учасники гурту "Kazaky" і телеведуча Катерина Осадча.

Кароліна у чорній сукні-комбінації супроводжувала Мурата. У коментарі "Гламурчіку" співачка заявила, що надихає чоловіка та є його музою.

"Я - муза! Я намагаюся надихати і емоційно допомагати чоловікові! Безумовно, я рада, що завдяки новому закладу багато людей отримали роботу, що в наш важкий час дуже важливо", - зазначила Лорак.


Мурат і Кароліна все ще сподіваються заробити на ресторанах?
Підопічні Потапа "Время и Стекло"

Крім того, співачка прокоментувала свій останній кліп на пісню "Мальви", який викликав багато осуду.

"Цей кліп проти війни і в ім'я миру на нашій землі! Він присвячений всім матерям, які втратили своїх дітей на війні. Я була просто зобов'язана зробити це відео. Я рада, що більшість людей адекватні, і зрозуміло про що і для чого це відео. Мені присилають листи зі словами про те, що якби всі політики подивилися це відео, то не було б війни", - зауважила співачка.

Аня Завальська прийшла порадіти за чоловіка колеги?

"Моєї сім'ї теж торкнулася тема війни. Я втратила свого брата в Афганістані, коли мені було дев'ять років. Він відправився як доброволець, а прислали нам вже цинкову труну. Я розумію, що зараз переживають матері дітей, які воюють. Це відео було знято з найщирішими спонуканнями. На людей я не злюся і не ображаюся. Я просто розумію, що все настільки настраждалися ... Я всіх люблю", - наголосила Кароліна.

Учасник гурту "Kazaky" Артур (ліворуч)
Катерина Осадча не змогла оминути таку подію

Нагадаємо, кліп Лорак на пісню "Мальви" назвали плагіатом на відео співачки Бейонсе. Однак деякі селебрітіз вступилися за Кароліну.

Фото "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів