Скрипка з сім'єю відвідав 5 країн за 12 тижнів

Четвер, 19 червня 2014, 12:09

Літо тільки почалося, а музикант Олег Скрипка вже встиг відпочити. Разом зі своєю родиною лідер гурту "ВВ" об'їхав на машині 5 країн всього за 12 днів.

А тепер Олег готується до відкриття свого фестивалю "Країна мрій" та вважає, що на війні концерти і музика потрібні навіть більше, ніж у мирні часи.

Про це рокер розповів газеті "Вести".

Багато вітчизняних артистів переносять чи взагалі скасовують свої концерти через війну, яка відбувається на Сході країни. Однак Скрипка цього не робить.

"Якщо йдеться про нормальні концерти і фестивалі, то вони потрібні, тому що вони дають нам надію на майбутнє. Якщо згадати Другу світову війну, то артисти, навпаки, тоді активно виступали перед солдатами і тими, хто був в тилу. Завдяки цьому з'явилися досі популярні пісні воєнних років. Якщо музика знаходиться в одному резонансі з політикою держави, то вона потрібна навіть більше, ніж у мирний час", - заявив Олег.

 Олег вважає, що музика під час війни дає людям надію

Що ж до відсутності виступів російських колег в Україні, то цей факт, на думку Скрипки, ніяк не сприятиме розвитку вітчизняного шоубізу.

"Відсутність конкуренції поки ще нікому не допомагала стати відомішим. Змін можна досягти тільки тоді, коли буде проінвестована своя культура. Але цього як не було, так і немає", - зазначив музикант.

Як відомо, торік Скрипка став співвласником ресторану на Андріївському Узвозі. За словами Олега, вкладені гроші він уже відбив.

"Я творчий інвестор - займаюся розважальною програмою, вигадую нові страви, тому я свої кошти точно відбив. А якщо говорити про гроші, то вкладення в ресторан відбиваються рік-півтора. У нас проходить не все так гладко, як ми планували, зі зрозумілих причин. Але ми існуємо, хоча в Києві зараз закрилося 30% ресторанів", - поділився Олег.

Крім того, музикант спростував інформацію про вагітність дружини п’ятою дитиною.

"Шкода, що люди цікавляться тим, скільки у мене дітей, і не цікавляться моїми піснями. З приводу п'ятої дитини - це абсолютна дезінформація. Швидше за все, хтось прочитав стару замітку про моє батьківство і став поширювати нові чутки", - пояснив Олег.

 Скрипка спростував чутки про чергову вагітність своєї дружини

До речі, музикант вже встиг звозити своїх рідних на відпочинок. За 12 днів Скрипки об’їхали 5 країн на машині.

"Ми всією сім'єю на машині вирушили в тур на 12 днів і відвідали 5 країн, де відпочивали на водних курортах - озерах, морях і гарячих джерелах. Оскільки я багато часу проводжу в гастролях, я знаю, як краще організувати такий відпочинок", - зазначив лідер "ВВ".

"Почали з України - Берегово на Закарпатті, потім озеро Балатон в Угорщині, Хорватія - півострів Істра, де живуть люди, що говорять на діалекті, дуже близькому до української мови. Після цього був Відень і закінчили в Польщі на водному курорті, а потім побували на фесті "Альфа-джаз" у Львові. Провели по два дні в кожному місті, але я звик до динаміки, але утомливо не було, тому що я все чітко організував", - похвалився Олег.

Нагадаємо, нещодавно Скрипці виповнилося 50 років, і він зізнався, що завжди хотів бути вищим на 10 сантиметрів.

Фото надані "Top Media Communication"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів