Джамала розповіла, як батьків ображають у Криму

13 липня 2014, 15:38

Співачка Джамала, яка виросла у Криму, обурена тим, що доводиться терпіти її батькам, які досі живуть і працюють на окупованому півострові.

За словами артистки, було навіть таке, що її матері телефонували росіяни з метою відпочити безкоштовно.

Утім, як заявила Джамала у програмі "Світське життя", до Криму вона все одно приїжджатиме, бо це її батьківщина.

Співачка розповіла, що її батьки досі користуються українськими паспортами, за що їх частенько ображають інші кримчани.


"Мені мама учора розповіла, як вона отримувала пенсію. Вона з гордістю дістала український паспорт і всім його продемонструвала, за це її сильно образили в натовпі", - розказала Джамала.

Сама Джамала зараз на джазовому фестивалі у Роттердамі

Вона також зауважила, що її мама з татом так само працюють, як і раніше.

"Бізнеса як такого моя родина не має, мій тато займається городом, вирощує огірки та помідори. Мама телефонувала, розповідала, що вони мають гарний врожай черешні. Тато поїхав у Сімферополь, продав черешню. Вони живуть звичайним життям, працюють, заробляють так, як працюють", - сказала співачка.

Крім того, батьки Джамали мають невеличкий готель, у якому нещодавно прагнули відпочити люди з Петербурга, причому безкоштовно.

"Мама розповідала, що їй телефонували люди з Петербурга, казали, що їх їхній уряд поінформував, що вони можуть у них відпочивати безкоштовно. Мама здивувалася і сказала, щоб їм їхній уряд і сплатив відпочинок", - обурилася Джамала.

"Я не знаю, що кажуть в російських новинах, може, щось на кшталт "Їдьте і вас зустрінуть і будуть годувати у будь-якому дворі", але ось був такий дзвінок. І не один. Мама говорить, що з Росії телефонують, очікують, що буде шара", - додала вона.

Співачка так само вважає Крим своїм домом

Також співачка, яка навесні казала, що боїться їхати до тепер чужого Криму, заявила, що досі вважає півострів своєю батьківщиною.

"Хтось кричав мамі на базарі: "Нехай вона не приїжджає, якщо так жалкує, що ми тепер Росія!". А я буду приїжджати, це моя батьківщина, я там хазяйка", - заявила Джамала.

Нагадаємо, у попередніх інтерв'ю співачка пояснювала, чому не може перевезти батьків до Києва.

Фото з Facebook Джамали

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів