Білик припинила співпрацю з Нікітіним

20 липня 2014, 10:30

Співачка Ірина Білик перервала свої багаторічні робочі стосунки із продюсером Юрієм Нікітіним. Артистка пояснила цей крок тим, що їй хотілося б, аби Нікітін займався лише нею.

Про це Білик розповіла Катерині Осадчій у програмі "Світське життя".

"По-перше, Катю, я хочу аби мої колишні вже припинили користуватися моїм ім'ям. Це було сто років тому, я вже нових маю. Я хочу всій Україні у цій програмі зізнатися, що з першого червня ми припинили наші робочі стосунки", - заявила Іра, маючи на увазі Юрія Нікітіна.

Білик з Нікітіним не лише разом починали кар'єру, а й тривалий час були коханцями

На припущення ведучої про те, що на рішення Білик вплинули стосунки Нікітіна з Ольгою Горбачовою, співачка сказала:


"Ми любимо один одного, ми працюємо в інших напрямках, але концерти, все, що пов'язано з моєю музикою, з моїми піснями, іміджем, костюмами - це все тільки я вирішую".

"Я люблю, аби займалися лише мною. А Юра чогось має багато своїх планів та проектів. Я цього не зрозуміла і вирішила, що мені приділяється мало часу, мало уваги, мало хвилин по телефону… Взагалі, вередлива я жінка", - кокетливо зізналася Білик.

Іру не влаштовує той факт, що Нікітін має багато інших проектів

Як відомо, нещодавно Ірина знялася у кліпі разом з Борисом Моїсеєевим. На запитання ведучої, чи не боїться вона осуду збоку людей за те, що зараз не час для співпраці з російськими колегами, Білик відповіла:

"Я хочу, аби люди не спекулювали на цій темі. Тому що моя робота, моя душа, моє життя - те, що я пишу, що я думаю. І примусити людину не говорити або думати не може ніхто. Ми не знали, що розпочнеться війна, яку вигадали не ми. Вигадали люди, я хотіла щоб їх вишикували, і я хотіла б подивитись цим людям у вічі".

Раніше Ірина також розповідала, як співала на дні народження коханки Януковича

Фото ТаблоID та "Світське життя"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів