Горбачова: Хочу бути комфортною жінкою для свого чоловіка

23 квітня 2014, 16:51

Співачка Ольга Горбачова вже неодноразово розповідала про те, як змогла врятувати свої стосунки з продюсером Юрієм Нікітіним. Однак мало хто знає, що саме музика допомогла виконавиці зцілитися від ревнощів та стати мудрішою і впевненішою у собі жінкою.

В ексклюзивному інтерв’ю ТаблоID Ольга розповіла про своє ставлення до ситуації з Кримом, про стосунки з підопічними артистками Нікітіна та про новий етап своєї творчості.

Перш за все Горбачова поділилася своїми думками з приводу Криму.

"Моє ставлення до Криму не може змінитися, тому що це вчинок однієї божевільної людини, і він не може бути пов’язаним з нашим ставленням до світу чи до людей… Просто ситуація погана тим, що ми безсилі чимось допомогти, тим же татарам, які вже стільки років скитаються і не мають спокою", - зауважила співачка.

"Мені навіть складно уявити карму людини, відповідальної за все це. Я намагаюся нікого не засуджувати, тому що ми не знаємо істинних мотивів, але очевидно, що ним керують не божественні сили, і він служить якомусь імперському злу... Важливо не озлобитися, не почати звинувачувати усіх навколо", - додала Ольга.

 Горбачова упевнена, що в ситуації з Кримом головне - не почати звинувачувати всіх навколо та не озлобитися

Горбачова не приховує, що політична ситуація погано вплинула на її концертну діяльність. Але жалітися на життя Ольга не стала.

"Я вважаю, що ми живемо краще, ніж 90 відсотків людей, тому я не стану жалітися. Тому що люди у тому ж Криму та на сході країни опинилися у такій ситуації, що я не буду зітхати і казати про важке становище… Звісно ж, в нас є заощадження, і ми можемо існувати…" - зазначила співачка.

Ольга також підкреслила, що нинішній період є корисним для творчих людей, тому що вони мають шанс припинити робити пусті пісні та вчинки.

"Я теж цим грішила… Будучи дуже комерційно успішною телеведучою, мені дуже швидко хотілося реалізуватися в музиці.. І не завжди це був мій посил душевний чи серця…" - зізналася Горбачова.

 Оля відверто зізналася, що на початку кар'єри заради швидкого успіху співала не зовсім те, що хотіла

Зараз на екрані Ольга позиціонує себе поза складом тріо "Арктика", з якого починалася її кар’єра. Хоча співачка і підкреслила, що завжди була сольною виконавицею, а дівчата просто підспівували та підтанцьовували.

"До речі, я завжди обираю дуже гарних дівчат. Я не хочу, щоб колектив відтіняв красу артистки. Я гадаю, що це дуже нерозумно, адже чим більше красивих людей на сцені, тим більше задоволення отримує глядач", - підкреслила Ольга.

Згадуючи початок співочої кар’єри, Горбачова зізналася, що рекордна кількість гастролей перетворили її на нервову жінку, яка "кричить на власну дитину і неадекватно поводиться з чоловіком". Саме тоді її шлюб з Нікітіним дав тріщину.

"Зараз я такою бути не хочу. Це мій вибір – як влаштувати своє життя, важливо просто не опинитися заручницею успіху, фінансів…" - зауважила Ольга зараз.

Тому новий альбом "Благо Дарю" став новим етапом як творчості, так і життя артистки.

"Цю музику я вже не можу робити у контексті напівоголених дівчат на сцені…" - підкреслила Горбачова.

"От пісня "Родина", незважаючи на те, що вона була дуже особистою та еротичною, вона стала патріотичною. Це невипадкова випадковість. Але це не було чимось замисленим заздалегідь. Цю пісню я написала рік тому", - запевнила Оля.

 Нагадаємо, гроші, отримані з продажу нового альбому, Ольга обіцяла перерахувати Національній гвардії України

Як відомо, Горбачова з Нікітіним заручилися ще минулого року, але весілля так і не зіграли.

"Ми звичайно хотіли влітку зробити весілля, але зараз робити весілля – це якесь блюзнірство. Тому краще спрямувати свою енергію на те, щоб підтримувати людей морально, матеріально теж", - прокоментувала Ольга.

Як відомо, продюсер Юрій Нікітін має багато підопічних, серед яких модель Даша Астаф’єва та співачка і колишня кохана Юрія Ірина Білик. На запитання, яким чином вдається не ревнувати свого чоловіка до красивих жінок навколо, Ольга зазначила:

"Якби я не вичерпала з себе ревнощі, дріб’язковість, ми б не були знову разом. Це була найскладніша робота. І цю роботу варто здійснити кожній жінці, інакше вона ніколи не буде у злагоді з собою".

 Юрій з Ольгою не наважуються зіграти весілля цього року, бо вважають це блюзнірством, враховуючи події останніх місяців

Крім того, Горбачова розхвалила доброту і мудрість Нікітіна, якому вдалося побудувати дружні стосунки всередині свого продюсерського центру.

"…Зараз в нас усі дуже розумні і адекватні люди, які люблять і цінують те, що вони створили разом з Юрою. І якщо в людей відбувається заміна цінностей, і вони сидять у телевізорі, щоб влаштувати особисте життя, а не реалізуватися у музиці, це не може врешті не вирости у якісь конфлікти, ревнощі…" - поділилася Ольга.

"В мене теж були творчі ревнощі, що комусь дістається щось якісніше, дорожче, але я цим лише зруйнувала своє особисте життя. І це того не варте, адже наприкінці життя я залишуся або одинокою бабусею, або в мене буде пара і чудові діти… Тому для мене пріоритет – бути комфортною жінкою для свого чоловіка і не асоціюватися в нього вдома з роботою", - наголосила співачка.

"Тут важливо усвідомити власну цінність і бути у контакті зі своєю унікальністю. Щось намацати у собі таке, що не може збити слово конкуренція, тому що конкуренція – це взагалі чоловіче слово, жіноче слово – це співпраця. От воно дуже яскраво виражене у наших стосунках з Ірою", - сказала Горбачова, маючи на увазі Ірину Білик.

 Горбачова вже неодноразово висловлювала своє захоплення мудрістю і талантом Білик

Ольга також зауважила, що Білик для Нікітіна вже як сестра.

"Ми для неї – таке ціле, родина. І навіть коли в них з Юрою бувають конфлікти, вони втомлюються один від одного, ми усі розуміємо, що з сестрами не розлучаються. Бо це на все життя, назавжди. І якщо людина по-справжньому талановита, до неї неможливо погано ставитися. Бо ти відчуваєш її унікальність, захоплюєшся нею, ми на цьому всі існуємо", - додала Ольга.

"Як можна Андрія (Данилка) не любити? Він геніальна людина, і нам просто усім пощастило, що ми всі знаходимося у загальному колі спілкування. Даша (Астаф’єва) по-своєму унікальна дівчина, такої другої немає. І так кожен у нашій компанії", - сказала Ольга.

 Горбачова вважає Данилка геніальним

На запитання про те, чи не страшно було входити знову у ту саму річку з Нікітіним, Горбачова сказала:

"Це настільки вже інша річка, ми стали настільки якіснішими людьми у процесі цієї трансформації, що якщо коли я уперше виходила заміж – я знала, що це просто хороший чоловік, то зараз я знаю, що це найкращий чоловік у світі. В мене взагалі немає ні секунди сумнівів, це настільки осмислений вибір…".

"І треба навчитися розуміти, що усе - на благо. І щодня культивувати у собі цю вдячність, що навіть якщо в твого чоловіка зараз інша – то це добре, бо він побачить, яка ти насправді, бо на відстані завжди краще видно", - зауважила співачка.

 "Усе на благо", - впевнена Горбачова

Фото надані піар-службою "Mamamusic"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів