Стиліст: Герман варто забути про "Chanel", а Фаріон – про "пластмасові" кольори

29 серпня 2014, 11:32

Гардероб та стиль політиків – це невичерпна тема для обговорення та жартів. Особливо це стосується народних обраниць, які щоразу з’являючись у Раді, дивують, а іноді просто вражають своїми вбраннями.

Маючи матеріальну можливість добре вдягатися, жінки-депутатки часто не мають смаку та міри.

Професійний стиліст Анна Єгорова проаналізувала стиль кількох народних обраниць і дала їм кілька цінних порад. Під пильне око стиліста потрапили депутатки Леся Оробець, Ганна Герман та Ірина Фаріон.

На думку Єгорової, стиль депутатки від "Батьківщини" Лесі Оробець можна описати трьома словами - "Тлін, партія, патетика".


Стиліст зазначає, що у вигляді Лесі переважають чоловічі форми і кольори, а всі спроби приміряти на себе жіночність провалюються у старомодних стилістичних прийомах і нахабно старять молоду жінку.

"Висновок - варто віддати перевагу чоловічому стилю в більш витончених інтерпретаціях, бо природної жіночності Леся не позбавлена, але характер має стійкий", - упевнена стиліст.

Стиліст радить Лесі забути про цнотливо-нудні сукні

На думку спеціаліста, Оробець варто відмовитися від сірих жакетів, цнотливо-нудних суконь, архаїчних хусток-шаликів та атласних блузок.

Натомість депутатка мала б звернути увагу на "чоловічі" костюми вільного крою (і бездоганної посадки), поєднання м'яких і жорстких фактур та просторі блузи.

"Нарочито" чоловічі костюми підкреслять силу характеру, безмовну красномовність в погляді і нетривіальну жіночність Оробець за умови добротних фактур і помірного контрасту з прикрасами і жіночною зачіскою", - каже стиліст.

Іноді Оробець зовсім не переймається своїм виглядом...

"Орлицю" Ірину Фаріон від партії "Свобода" Єгорова назвала "high society bitch під прикриттям".

"У Фаріон "чіткий-конкретний" типаж, який не терпить рожевих гротесків і ріже око у разі недотримання правил безпеки. Валькірія, яка зазнала краху у "Гранд Галереї", - зазначає стиліст.

Пані Ірині варто було б утриматися від цукерково-рожевих костюмів, леопардових суконь, оборок та бантиків і "пластмасових" кольорів.

Фаріон, як відомо, полюбляє надмірний декор, всілякі рюші та квіточки

За словами стиліста, Фаріон все ж не безнадійна. Періодично на ній можна спостерігати стримані сукні фасонів 60-х, які її врівноважують.

"Класика, холодні відтінки, чіткі силуети, лаконічні фактури, сукні довжиною до коліна з підкресленою лінією плеча зроблять промови Ірини ще більш переконливими", - вважає стиліст.

Іноді "орлиця" все ж буває близькою до наявності смаку, але не на цьому фото...

Регіоналка Ганна Герман, мабуть, найчастіше піддається критиці через свою пристрасну любов до бренду "Chanel". Однак вирок стиліста суворий – Ганні Миколаївні варто відмовитися від звичного total look.

"Бо в ньому вона схожа на суддю, а це фантасмагорічно й страхітливо в настільки смутні часи", - каже стиліст.

Герман вже протягом багатьох років носить переважно "Шанель"

Єгорова радить Герман звернути увагу на більш демократичні або хоча б менш впізнавані бренди.

Утім, Ганні Миколаївні варто було експериментувати не лише із зачіскою, але й з брендами, причому, більш дешевими

Нагадаємо, раніше Анна Єгорова проаналізувала стиль президента Петра Порошенка та мера Києва Віталія Кличка.

Фото "Української правди", ТаблоID, з Facebook Ірини Фаріон

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів