Мейхер: До "ВІА Гри" мене взяли не за груди

10 вересня 2014, 15:28

Співачка Надія Мейхер щиро упевнена, що свого часу до "ВІА Гри" її взяли не за розкішний бюст, а за харизму та артистизм.

Вона також вважає, що має вроджений талант виступати на сцені.

Про це артистка розповіла журналу "Теленеделя", для якого знялася у чуттєвій фотосесії.

Ледь не у кожному інтерв’ю Мейхер запитують про "ВІА Гру". І Надя постійно наголошує, що взяли її до групи не лише через зовнішність.


"У "ВІА Гру" пробувалися тисячі дівчат, і напевно у багатьох були великі груди, але залишили чомусь мене! Напевно, продюсери оцінили і артистизм, і харизму, і трудоголізм", - заявила Мейхер.

Продюсери спершу, звісно ж, оцінили розміри... артистизму Наді, а вже потім помітили усе інше

"Мені не наймали педагогів з пластики, акторської майстерності, нас не вчили стояти, сидіти, посміхатися. Це все вроджене. Фраза, що і мавпу можна навчити керувати автівкою, дурна, тому що до будь-якої справи потрібно мати схильність", - упевнена Надя.

Співачка також підкреслила, що у професійному плані у продюсерів на її адресу ніколи не було нарікань.

"Зі сцени я завжди йшла мокрою, працювала на межі можливостей. Ніколи не забуду наше з Альоною перший виступ в Дніпропетровську: ми тоді заспівали пісень п'ять, і після кожної зал вирував, гарчав і шаленів. Тож мене явно не за груди взяли в групу", - зауважила вона.

Зі сцени Мейхер завжди йшла мокрою

Утім, Надя не приховує, що колись комплексувала через те, що шанувальники реагували на зовнішність, а не на внутрішній світ.

"Правда, їх можна зрозуміти: дівчина в тілі, фігуриста. Поступово я припинила обурюватися через подібний інтерес. Навчилася одним тільки поглядом відбривати зайво нав'язливих. Це мене загартувало..." - розповіла виконавиця.

Надя воліє, аби чоловіки бачили її внутрішню красу, а не розмір грудей, які вона, щоправда, зовсім не приховує
Раніше Надя вже казала, що декольте не допоможе, якщо немає харизми

Нагадаємо, Мейхер тепер працюватиме на російському телебаченні у програмі для жінок.

Фото з сайту "Tele.ru"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів