Мейхер: Якщо немає харизми, декольте не допоможе

12 листопада 2013, 17:31

Співачка Надія Мейхер, яка ніколи не давала приводу сумніватися у своїй сексуальності, упевнена, що справа не у розмірі грудей, а у харизмі. На думку Наді, декольте і довгі ноги не обов'язково є ознаками сексуальності, яка дається від природи.

Сама Мейхер зростала сором’язливою дівчиною і позбулася комплексів у перехідному віці, а там вже не за горами була її кар'єра у "ВІА Грі".

Про жіночу сексуальність, творчі амбіції та стосунки з чоловіком Надія розповіла "Теленеделе".

За словами Мейхер, вона не завжди була такою вільною та сексуальною дівчиною, якою її побачили у "ВІА Грі".


"Я росла сором'язливою дитиною. Якщо треба було звертатися до сторонніх, дико ніяковіла і червоніла як помідор. Пам'ятаю, як мама вирішила перевірити, курю я чи ні. Я тоді вчилася класі в шостому... І ось приходжу після школи додому, а вона раптом впевнено заявляє: Від тебе пахне димом, і знайомі бачили тебе з сигаретою в роті! Зізнавайся, куриш?" Мені б обуритися, я ж ні разу такого собі не дозволила, а я почервоніла..." – розповіла Надя.

Надя була сором'язливою дівчинкою, але переросла це

"Розкрилася я лише в перехідному віці, коли вступила до педагогічного училище і поїхала вчитися в інше місто. Там влаштувалася працювати хореографом в дитячий садок і займалася паралельно у танцювальній студії. Мабуть, танці і надали мені впевненості, я навчилася любити своє тіло і себе саму", - поділилася співачка.

За роки роботи у жіночому гурті та після тренерського досвіду у телешоу, де обирали дівчат у нову "ВІА Гру", Мейхер зрозуміла, що сексуальність залежить не від зовнішності.

"Звичайно, сексуальність дається природою. І явно не всім… Я зіткнулася з великою кількістю дівчат, які, не будучи по природі сексуальними, намагалися щось таке зобразити. Сумне видовище - вульгарно, награно, неприродно", - зазначила артистка.

Надя упевнена, що сексуальність або дана від природи, або її немає

"Запевняю вас, сексуальність - це не обов'язково великий бюст і довжелезні ноги. Буває, що в мініатюрній жінці з фігуркою підлітка її стільки, що ніякі діви з великим бюстом їй в підметки не годяться. На мій погляд, сексуальна харизма. Це жінка з захопливим поглядом, що виблискує посмішкою, чуттєва, жіночна, але при цьому сильна… Харизма - це дар богів, якщо її немає, глибоке декольте не допоможе", - заявила Мейхер, у якої з декольте, до речі, усе гаразд.

На запитання про те, чи шкодує вона, що "ВІА Гра" вже у минулому, Надія відповіла:

"Мені всього 31 рік, про що можна шкодувати? У мене сила-силенна планів на майбутнє, я почала сольну кар'єру. Звичайно, однією пробиватися непросто, складно з репертуаром, але коли знаєш, чого хочеш, легше рухатися вперед. Благо, мій Міша цілком мені допомагає".

"Я усвідомлюю, що мене завжди сприйматимуть як "ту чорненьку з "ВІА Гри". Не скажу, що це мене ображає, що я чиню опір і намагаюся зробити так, щоб люди забули моє минуле. Ні, мені однозначно пощастило, що я потрапила в цю групу", - зізналася Мейхер.

Мейхер змирилася з тим, що назавжди залишиться "чорненькою з "ВІА гри"

Надя також зауважила, що перш за все почувається артистом, а вже потім – мамою і дружиною. Однак це не заважає їй встигати займатися сім'єю.

"Наявність чоловіка не припускає, що жінка повинна забути про себе, про свої мрії і прагнення і сидіти вдома, обслуговуючи чоловіка та дітей. Міша розумів, з ким пов'язує своє життя. Коли я кажу, що сповнена творчих планів і в першу чергу почуваюся артистом (мені подобається це слово саме в чоловічому роді), це не означає, що вдома у нас хаос і діти забули, як мама виглядає. Я багато часу приділяю домашнім, дуже люблю чоловіка і дітей… Нехай я готую не щодня, зате смачно", - розповіла співачка.

Надія називає себе артистом

Вона також додала, що з Уржумцевим в неї рівноправні партнерські стосунки.

"Я обожнюю свою професію, люблю працювати. І не через гроші, а тому що подобається творчо розвиватися. Але щоб ви правильно зрозуміли, заробітки мене теж цікавлять - я не сиджу у чоловіка на шиї. Працюю на телебаченні, беру участь у різних проектах, веду шоу... Я не з тих жінок, які живуть за принципом: все твоє - моє, а моє - тільки моє! Ні, у нас все спільне, я ж сама вмію заробляти", - запевнила Надя.

Як відомо, Михайло Уржумцев живе на два міста. В києві у нього Надя з донькою Анею, а в Пітері – двоє дітей від попереднього шлюбу, з якими Мейхер ще не знайома.

"Поки що ні, ми ще не знайомі. Але це делікатна й тонка тема - всьому свій час. Нікого не можна неволити і квапити, а вже дітей особливо", - зазначила Надія.

Мейхер влаштовує ситуація Уржумцева, та й знайомитися з його дітьми вона не квапиться

Фото "Теленедели"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів