Брежнєва показала дочок та заявила, що готова до третьої дитини

3 жовтня 2014, 16:50

Співачка Віра Брежнєва, яка у новому відео показала три покоління жінок своєї родини, морально готова до народження третьої дитини.

Про це білявка зізналася в інтерв’ю "7 Дней".

Брежнєва поділилася планами на майбутнє. Вона зауважила, що нарешті купила житло, і тепер логічно було б поповнити родину.

"У всьому, що ми робимо, повинно бути логічне продовження. І раз вже у моєї сім'ї з'явився будинок, мені б дуже хотілося, природно, щоб у будинку жила повноцінна сім'я. І щоб вона розширювалася. Щоб у моїх дочок Соні і Сари з'явився брат або сестра. Принаймні, морально я до цього вже готова", - заявила співачка, яка нібито зустрічається з продюсером Костянтином Меладзе.


Брежнєва нарешті почала показувати молодшу дочку Сару у пресі

Віра також зауважила, що не боїться обмежень, які супроводжують вагітність.

"Жінкам доводиться обмежувати себе переважно в надмірній фізичній активності, хоча б в останні два місяці. А при моїй божевільній енергії - це справжнє випробування: коли я була вагітна, просто не знала, куди себе подіти. Пам'ятаю, коли я чекала Сару, то навіть сама пересувала в будинку меблі", - поділилася Брежнєва.

У Соні та Сари може незабаром з'явитися брат чи сестра

Утім, Віра не хоче щось планувати.

"Нашою долею розпоряджаються на небесах, ми самі лише припускаємо. Але ніщо не заважає нам готуватися до чудес. У нас в квартирі є кімната, яка будь-якої миті може перетворитися на третю дитячу…", - сказала Віра.

Брежнєва показала всіх своїх сестер і маму

Нагадаємо, не так давно Брежнєву та Меладзе бачили разом біля перинатального центру.

Фото "7 Дней" та з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів