Розинська похвалилася схудненням і втримала в секреті справи Мельниченка

16 жовтня 2014, 15:56

Телеведуча Наталія Розинська нарешті вийшла в люди після тривалого перебування у тіні. Скандальна білявка зауважила, що, враховуючи події у країні, вважає недоречним світські заходи та участь у них.

У коментарі ТаблоID Наталя повідомила, що продовжує юридичну освіту, а от про свого чоловіка Миколу Мельниченка жіночка навідріз відмовилася казати.

Розинська прийшла на модний показ колекції дизайнерки Анастасії Іванової, що відбувся 15-го жовтня у Шоколадному будиночку. Телеведуча заявила, що було б краще, якби світське життя взагалі призупинилося.

"Я вважаю, що це взагалі несерйозно. Якби зовсім не було світських тусовок, було би краще. Я уявляю, що собі думають про нас ті люди, які там гинуть… Коли вони дивляться на нас, я думаю, що це некоректно", - сказала Наталя.


Розинська прийшла на модний показ у своїй улюбленій чорно-червоній гаммі

"Але я сьогодні все ж таки прийшла на показ, тому що я шаную те, що роблять наші українські дизайнери, і це така традиція. Багато-багато років відвідую покази мод наших дизайнерів, тим більше я дуже давно не бачила людей, з якими ми завжди спілкувалися на всіляких подіях. Я за ними засумувала і просто всіх хотіла побачити", - виправдала свою присутність на показі Розинська.

"Але я вважаю, що зараз це не на часі. І дуже добре, що все це роблять, бо це набуває іншого окрасу, це вже більш благодійні мотиви. Але в принципі, я думаю що зараз не до того", - дещо суперечливо самій собі додала телеведуча.

Наталя виправдалася, що прийшла на показ, бо скучила за друзями

Розинська також зазначила, що радіє змінам людей на краще.

"Я дуже рада, що люди змінюються. Дуже багато людей дуже змінилися. Це проявляється і у стриманості поведінки, і одягу. Мені це все подобається", - сказала вона.

Сама ж Наталка продовжує навчання.

"Зовсім припинити життя неможливо, але в мене є інші захоплення. Я вчуся. Продовжую навчання, працюю помічником адвоката, веду деякі справи, набуваю юридичного досвіду", - розповіла білявка.

Розинська досі вчиться та знову працює помічником адвоката

На запитання, чим нараз зіймається її чоловік - екс-майор держохорони Микола Мельниченко, Розіта відрізала:

"Я знаю, але вам не скажу".

Влітку минулого року Наталя ставила собі за мету важити 54 кілограми. На запитання, як просувається її дієта, білявка заявила:

"Я ніколи не сиділа на дієті, я просто щодня займаюся у тренажерному залі. Мені дуже, чесно кажучи, образливо, хоча я вже давно не ображаюся на журналістів, тому що це дуже специфічні люди, на жаль, у нашій країні… Я знаю, що ТаблоID мене недолюблює, тому я дуже спокійно до цього ставлюся. І це тільки сліпий може не побачити, що я зменшилася на два розміри одягу точно. Якщо це непомітно або хтось не хоче цього бачити – це їхні проблеми".

Нагадаємо, коли Розинська востаннє згадувала про Мельниченка у пресі, вона казала про проблеми з його здоров'ям.

Фото Артема Жавроцького та Дмитра Амідова для ТаблоID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів