Козловський спустив штани та випнув м'язи на честь 11-річчя. ФОТО

30 грудня 2014, 12:34

Співак Віталій Козловський вирішив підбити підсумки не лише року, що минає, але й всього свого творчого життя. 29-го грудня виповнилося 11 років з початку його кар’єри у шоубізі, тож Віталік поділився власними емоціями з цього приводу.

Крім того, у своєму Instagram м’язистий Козловський вже вкотре показався голим.

"Сьогодні мій офіційний творчий День народження - мені 11 років. За ці роки я випустив 6 або 7 студійних альбомів (вже й не згадаю всього), зняв близько 30 кліпів, записав понад 100 пісень, дав приблизно 2000 концертів, роздав близько 10 тисяч автографів (а то й більше), проїздив/пролітав мільйони км. Загалом, багато всього цікавого сталося зі мною", - розпочав артист.

Козловський "скромно" нагадав про свої творчі досягнення

Потім Віталік подякував долі, за те що дала йому можливість жити музикою, та людям, які підтримували його протягом всіх цих років.


"Було безліч перемог, які окриляли, надихали і стали підтвердженням, що все правильно роблю. Але також були сотні поразок, які примушували сумніватися в собі, в своїй музиці, таланті, шляху. Нескінченна кількість недоспаних ночей, купа думок, мільйон ідей і лише тисячі їх втілень", - поділився Козловський.

Також Віталік, як і годиться напередодні свят, виклав фото з новорічною ялинкою. До того ж, патріотично прикрашеною

"А знаєте, адже саме завдяки поразкам я відчув реальний смак життя - навчився жити сьогоднішнім днем, а не плавати в минулому або літати у майбутньому. Позбувся сумнівів і тепер чітко розумію, хто я, для кого і для чого я роблю свою справу - став більш гармонійним", - зауважив співак.

Віталік вважає, що став більш гармонійним. А світлина з кицькою - це ж must have кожного, хто хоче багато лайків

"Свідомість дала можливість побачити в собі помилки, які буду намагатися не робити в майбутньому. І ще. Повертаючись до тих самих поразок, я навчився краще розпізнавати людей: нещирі, дволикі, підлі - за бортом. Віддані, добрі, чесні - в моєму житті…" - продовжив виливати душу Віталік.

"Але все круто! Адже я радий, що в моєму житті було стільки всього і я ні про кого і ні про що не шкодую. Що буде далі? Яким буду я? Життя покаже. Адже воно легка на сюрпризи... Але знаю точно, що я буду собою", - пообіцяв Козловський.

Козловський похизувався голим тілом та пообіцяв, що буде собою...

Нагадаємо, не так давно Віталій ділився рецептом того, як можна набути такої фізичної форми, як у нього зраза.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів