Лоліта поборола страх та з’їздила до "інтелігентного і духовного" Львова

11 лютого 2015, 11:06

Уродженка Мукачева, але зараз вже російська співачка Лоліта поборола свій страх та навідалася до Львова. Разом з чоловіком Дмитром артистка приїхала, щоб вшанувати пам'ять загиблого музиканта Андрія Кузьменка.

Лоліта, яка однією з перших почала розхвалювати російські санкції, тепер заспівала хвалебні оди місту Лева.

Враженнями від візиту на батьківщину співачка поділилася в Instagram.

"Я повернулася з міста свого дитинства... Де багато моїх однокласників з тих, хто ще в епоху Брежнєва емігрували з батьками, але ще залишилися... Я полетіла з Дімою на похорон свого Друга. В першу чергу Видатного Поета-Музиканта Андрія Кузьменка. Я боялася... І мене багато відмовляли, раптом "військові дії"", - написала у соцмережі Мілявська.


"Он был Самым Светлым... Этого не может быть!!! Кузечка, Мне так ТЕБЯ будет НЕ ВИСТАЧАТИ!!!" - підписала це фото Лоліта

"Я всім хочу сказати, що Львів мого дитинства нічим не відрізняється від мого дорослішання! Все так само інтелігентно і доброзичливо! Все історично неймовірно цікаво і від Парижа відрізняється тільки масштабом. Фрески Рубенса, подарунки Миколи ІІ, скіфське золото та інше, що цікаво тим, кого я зустріла - тур групи з Омська, Новосибірська", - розхвалила місто Лоліта.

Мілявська виявила, що у Львові все спокійно і бандерівці не їдять російських немовлят

Також вона згадала і про похорон Скрябіна.

"На честь Кузьми тепер буде названо сквер, на могилі були вінки навіть від президента, хоча Його останні вірші палали правдою не на адресу останнього... Ще багато свіжих могил людей, яким ще не стукнуло 19..." - поділилася Лоліта, яка називала Майдан варварством.

І наостанок співачка закликала усіх їхати до Львова.

"Люди, не бійтеся відвідувати Львів. Він завжди був Інтелігентним Духовним Містом. Він маленький. Він ніколи нікому, крім Людей, не належав. Виродків всюди вистачає, але це не означає, що міста треба здавати", - заявила Лоліта.

Лоліта навіть закликала їхати до Львова і не боятися

Нагадаємо, від самого початку Лоліта не підтримувала Майдан, лаючи його за націоналізм та бруд. Потім вона заявляла, що все життя готова їсти лише російські продукти. Співачка також подумувала перевезти дочку з Києва до Москви, але так цього і не зробила.

Фото з Instagram Лоліти

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів