Лоліта готова все життя їсти російські продукти

8 серпня 2014, 14:46

Російська співачка з українськими корінням Лоліта заявила, що дуже радіє через заборону Путіна ввозити іноземні продукти до Росії.

Артистка зізналася, що готова їсти вітчизняне до кінця своїх днів та попросила Путіна протриматися хоча б рік.

Про це повідомляє сайт "Super.ru".

Лоліта зізналася, що коли почула про обмеження ввезення продуктів з-за кордону, вона стала щасливішою.


"Я і всі мої друзі, чесно, вже давно полюємо за нашими вітчизняними продуктами. Я вважаю, що бакинські помідори (я їх теж вважаю нашими) і вирощені ґрунтові набагато смачніше синтетики незрозуміло звідки. Наприклад, яблука, які ростуть у мене на дачі, смачніше, ніж ті, які значаться під маркою Євросоюзу", - зауважила співачка.

"Мені дуже подобаються білоруські продукти, і я щаслива, що буде більше білоруського молока та сиру, бо вони набагато якісніше, смачніше і зберігають стандарти ГОСТу, до яких ми звикли. Зарубіжна підфарбована риба теж шкідлива. Спасибі, по ТВ нам це не раз вже довели. Єдине, без чого особисто мені складно обходитися - імпортний рис і оливкова олія", - поділилася Лоліта і ще раз наголосила, що радіє санкціям.

Лоліта щиро радіє санкціям щодо закордонних продуктів

"Єдине, у мене велике прохання до Путіна - не здаватися і протриматися цей рік, як би потім не просили прийняти назад якусь хімію. Хочеться хоча б рік прожити в умовах більш чистого споживчого ринку, поки не відновлять імпорт. Тому я виключно "за", бо я не прихильник хімії", - сказала артистка.

Також Мілявська пораділа, бо російські виробники отримають шанс "підняти голови".

"Їх не пускали на ринок, а тепер буде менше питущих і більше працюючих людей на ріллях. Вони будуть щасливі, що їхня праця нарешті затребувана… Я задоволена тим, що Росія заново почне розвивати сільське господарство", - зазначила Лоліта.

Лоліта назвала багато аргументів на користь заборони іноземних продуктів

До імпортної продукції співачка ставиться з обережністю.

"Ви знаєте, я ніколи не дивлюся, турецькі це яблука чи помідори. Я завжди дивлюся за якістю. Тому свої улюблені овочі я по запаху визначаю. В імпортної продукції запаху немає, а є якась гума на смак. Тому нехай Обама їсть продукцію Євросоюзу, а ми будемо своє натуральне із запахом", - заявила Лоліта.

"Я купую м'ясо виключно у себе в Дорохово на колгоспному ринку, де знаю тих, хто вирощує свиней та курей. Я беру у них і привожу друзям. Таких як я, що приїжджають за справжнім парним м'ясом, дуже багато. Тому зі мною не пощастило ні Америці і нікому іншому", - розповіла вона.

"Нехай Обама сам їсть продукти з Євросоюзу"

"Я і зараз голосую двома руками за те, щоб це тривало вічно, щоб Росія завжди тримала першість по сільгосппродукції. Хочу, щоб Росія була приголомшливою, в тому числі і аграрною країною. Я дуже часто стикаюся з нашими виробниками, які говорять, що їм нікуди дівати рибу. Ось тепер їх час! Я дуже хочу, щоб ми все життя жили на вітчизняних продуктах. Це повага до країни і до власного шлунку. Я б не хотіла повернення до поганого імпорту", - резюмувала співачка.

Нагадаємо, перед цим Лоліта разом з колегами коментувала можливі санкції України проти російських артистів.

Фото "Tochka.net"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів