Лоліта про революційний Київ: Варварство, націоналізм і щури з бомжами

19 лютого 2014, 12:52

Співачка Лоліта, яка народилася в Україні, а працює переважно у Росії, з самого початку була проти Майдану та вступу до Євросоюзу. А після кривавих подій 18-го лютого Мілявська всерйоз замислилася над тим, аби вивезти з Києва своїх матір і дочку.

Крім того, Лоліта заявила, що місто потерпає від бомжів та щурів, а ще позачиняли театри, від чого дуже страждає її дочка-театралка.

Про це йдеться у сюжеті "Life News".

Як відомо, донька Лоліти живе з бабусею у Києві. Тому зараз артистка роздумує з приводу вивезення рідних до Москви.


"Спілкуюся з рідними щодня, але коли дивлюся репортаж - розумію, що все більше хочу забрати їх звідти. Я була в Києві чотири дні тому, повз майдану, правда, не проїжджала і не бачила, що там відбувається наживо", - поділилася Лоліта.

Лоліта днями була у Києві, але на Майдан не поїхала. Злякалася?

Вона також порівняла останні події з революцією 1917-го року.

"Те, що я бачу зараз - це велика людська катастрофа. Тепер я приблизно розумію, що було під час революції 17-го року. Мене це вразило більше, ніж будь-які фільми на цю тему. І варварство, і націоналізм, і безглуздя. Якось хочеться покрутити пальцем біля скроні, але тоді, коли більш лояльна ситуація. А тут я навіть не знаю, що робити" - заявила Мілявська.

За словами співачки, члени її сім'ї живуть у 3-х кілометрах від Майдану, але туди не ходять. Зате вони відчувають щоденні побутові проблеми у зв'язку з погромами в центрі міста.

"Ніхто з них не заходить в зону Майдану, ніде не виступають. Я наполягаю, щоб у будь-який вільний час вони їздили на дачу у 20-ти кілометрах від Києва, що вони і роблять періодично. Але я знаю, що школи якийсь час були закриті, мене і мою дочку це дуже засмучує, адже освіта таки первинно. Дочка засмучується дуже, бо закриті театри, а вона - завзята театралка", - зауважила Лоліта.

Лоліта обурена тим, що зачинені театри, і її дочка не може насолоджуватися виставами

Також співачка додала, що у простих киян настрій пригнічений і лише одне бажання – щоб усе закінчилося.

"Справжні українці незалежно від національності - досить мирні люди. Всі вони хочуть, щоб все швидше припинилося. Є, звичайно, невдоволення. Пов'язано це не тільки з Євросоюзом, а й з економічною ситуацією. Тому що бізнес просто задушили, і він залишився в руках "сім'ї". Я так зрозуміла, негатив громадян спрямований саме на те, що бізнес сконцентрований в руках так званої "сім'ї", - зазначила Лоліта, не зовсім розуміючи, що це за "сім'я" і кого називають "стоматологом".

Лоліта обурена ситуацією в Києві, але не підтримує Майдан

Також співачка зауважила, що побутовому плані місто загрузло у бомжах і щурах.

"Біля нашого будинку вкрали 20 сміттєвих бочок! Тепер скрізь щури, сміття і бомжі, які випорожнювалися просто у під'їзді моєї мами. Їм потім з сусідами довелося все це вимивати", - обурилася вона.

Нагадаємо, раніше Лоліта казала, що Україні краще бути з Росією, ніж з Європою.

Фото "Tochka.net"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів