Седокова боїться говорити з дочкою про секс та не соромиться своїх фото

19 лютого 2015, 16:06

Співачка Аня Седокова зізналася, що далеко не одразу познайомила свого бойфренда Сергія з обом дочками – Аліною та Монікою. Однак зараз дівчата мають чудові стосунки з маминим другом та називають його пандою.

Крім того, у програмі "Світське життя" Аня розповіла, про що боїться говорити зі старшою донею.

Виявляється, Седокова тривалий час не знайомила дочок з Сергієм.

"Я ніколи нікого не знайомила, я знала чітко, що не треба показувати цього дітям. Тому навіть коли ми вже зустрічалися рік, ми з дітьми не знайомилися", - розповіла Аня.


Цілий рік Аня ховала бойфренда від дочок

"Зараз у мене все добре. Було дуже важливо обрати саме того чоловіка, який би був добрим, гарним і якого б полюбили діти і хто б сам полюбив дітей. Я якщо і шукала когось - то тільки такого. І зараз ми всі дуже дружимо, в мене чудові стосунки і з Сергієм, і з Максом", - підкреслила співачка.

Седокова також зауважила, що "не зіштовхувала лобами" свого екс-чоловіка з теперішнім бойфрендом.

"Найважливіше людям, які розлучаються, зрозуміти, що є дитина. Твої амбіції - це все потім. Тому у мене гарні стосунки з Максом, і в Сергія з Максом також, їм нема чого ділити", - підкреслила вона.

Знайомство дівчаток з коханим Седокової відбулося тільки на новорічні свята, коли вони всі разом вирушили у круїз

Цікаво, що дівчатка називають маминого коханого пандою, бо в одному з кліпів Ані Сергій зіграв саме панду.

Розмова Осадчої з Седоковою відбувалася на прем’єрі фільму "50 відтінків сірого". Ведуча запитала, чи вже розмовляє вона з 10-річною Аліною про інтимні стосунки між чоловіком і жінкою.

"Мені страшно… Я навіть не можу вжити слово секс в одному реченні з моїми доньками, мені страшно. Звичайно, що я цікавлюся іноді. Але вона не орієнтована на хлопців", - поділилася зіркова матуся.

Аня не готова говорити з 10-річною донькою про секс

Раніше Седокова розповідала, що забороняє Аліні користуватися соцмережами. Тоді на думку спадало, що співачка не хоче, аби дитина побачила її оголені світлини у мережі. Утім, на запитання, чи соромиться вона своїх фото перед дочками, Аня сказала – ні.

"Слава Богу, я не соромлюся жодного свого фото. Мені вистачило розуму... В мене принципи якісь були завжди. Так, були обкладинки у "MAXIM" та "Playboy", але я там у сорочці, у пальто. Дехто сьогодні на прем'єру прийшов більш роздягнутим, ніж я фотографуюсь", - зазначила Седокова.

Седокова вважає, що не має світлин, яких могла б соромитися

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів