Радниця міністра економіки прокоментувала фото "як у Джолі"

21 березня 2015, 11:28

Радниця міністра економіки Яніка Мірило, чиї сексуальні фото викликали неабиякий ажіотаж у пресі, не бачить нічого страшного у їхній наявності. Мовляв, у багатьох жінок є подібний архівчик.

Крім того, Мірило підкреслила, що не ставила собі за мету бути схожою на Анджеліну Джолі.

Про це та про своє життя в Києві радниця розповіла у програмі "Світське життя".

Після того, як громадянка Естонії Мірило стала радницею міністра, мережу облетіли відверті фото, на яких вона скопіювала відомі світлини Джолі.


"Це було багато років тому, фотографував мій чоловік, і, чесно кажучи, я не думаю, що там якісь компрометуючі фото, там немає нічого, чого б не було у багатьох жінок в особистому фотоальбомі", - прокоментувала Яніка.

Яніку фотографував її чоловік

Також жінка зауважила, що не проти схожості з голлівудською зіркою.

"Думаю, що вона одна з найгарніших жінок у світі, якщо є подібність - це добре, але це не головна ціль - бути схожою на неї", - сказала радниця.

Мірило запевнила, що не ставила собі за мету бути схожою на Джолі

До речі, Яніка не вважає себе такою вже іноземкою, бо все дитинство розмовляла українською.

"Нас називають іноземцями, але б я не сказала, що ми всі іноземці. Наталія Яресько 20 років працювала в Україні, Айварас Абромавичус - десять років, я проводила всі літа в чабанах, в Кам'янець-Подільському. В мене батько українець, тому мені здається, я не дуже й іноземка. Я вивчала три мови - естонську, російську та українську, і я все дитинство провела, розмовляючи українською мовою", - поділилася Мірило.

Мірило не вважає себе іноземкою в Україні

Заради роботи в Україні жінці довелося якоюсь мірою пожертувавти сімейним життям, адже її син та чоловік живуть в Естонії. Сама вона облаштувалася в одному з 4-зіркових готелів столиці.

"…Мені принципово мати інфраструктуру. Зараз я багато працюю, тому моя база в готелі, де я живу з понеділка до вечора четверга", - розповіла радниця.

На зауваження про те, що, кажуть, жінка міністра Абромавичуса може ревнувати його до сексі радниці, Яніка сказала:

"Я не бачу цих моментів, ми робимо свою роботу і я думаю, що ніхто так навіть не думає".

Абромавичус вже казав, що дружина не ревнує його до Мірило

Фото з Facebook Мірило


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів