Міністр-мільйонерка Яресько не купує дизайнерські речі та економить на електриці

2 березня 2015, 12:14

Міністр фінансів Наталія Яресько може дозволити собі багато, але, як і звичайні громадяни, економить на електриці, газі та іншому.

До того ж жінка, яка прийшла у політику з великого бізнесу та відмовилася від американського паспорту, не купує дизайнерські речі і не любить готувати.

Про все це пані Яресько розповіла в інтерв’ю Катерині Осадчій у "Світському житті".

З отриманням посади міністра життя Яресько суттєво змінилося. Жінка каже, що зараз вона економить на всьому.


"Перед початком зими ми робили все, щоб економити і на газі, і на електриці. Утеплили вікна, у стелю вклали шар ізоляції, робимо все, щоб зменшити утилізацію газу та електрики", - розповіла міністр.

Заможна Яресько каже, що економить на простих побутових речах

Відомо, що Яреська – жінка далеко не бідна. Вона живе у великому заміському будинку та, судячи з декларації, має неабиякі статки.

"Так, це правда. Я виросла в Америці і маю інший підхід до закупівлі чи то одягу, чи черевиків. Я ніколи не купувала дизайнерські речі і ніколи не буду. Це не мій підхід. Я виросла в середньому класі в Америці і маю підхід середнього класу", - чомусь одразу зауважила Яресько.

Пані міністр зауважила, що витрачає гроші, як середній клас в Америці

Аби стати міністром фінансів України, Яресько відмовилася від американського громадянства.

"Я завжди була українкою і тепер - українська громадянка. В мене серце завжди було в Україні, останні 23 роки я жила в Україні, тобто, в мене серце українське завжди було і є", - сказала з цього приводу міністр.

"Я розумію, що люди хочуть мати паспорт, з яким легше можна їздити по країнах, щоб не чекати візи довго. Для цього ми як раз і працюємо в уряді і почали цілий спектр дій, які дадуть українцям можливість їхати в Європу без віз. Мій паспорт для мене - це гордість", - додала вона.

Яресько заявила, що пишається своїм українським паспортом

Також Яресько зізналася, що має лише одну помічницю, яка вже 10 років допомагає їй у господарстві.

"Я ніколи не готувала. Взагалі цього не люблю і не дуже добре готую. В мене одна нянька, яка зі мною працює 10 років, це все. В нас дуже скромний будинок. Він виглядає великим, але всередині він дуже скромний, стиль між американським і українським. Ще одна жінка допомагає мені чистити його раз на місяць, а все інше ми робимо з дітьми самі", - поділилася міністр фінансів.

До слова, 49-річна Яресько розлучена та має двох дочок – 10-ти та 16-ти років. Дівчата навчаються у Печерській міжнародній школі.

"Навчаються англійською, але також додатково беруть українську програму", - зауважила пані міністр.

Діти Яресько навчаються англійською, але українську програму теж взяли

Фото з Facebook Яресько, з сайту "Світське життя" та "Української правди"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів