Лобода розповіла про творчість дочки та показала сестру. ФОТО

27 березня 2015, 11:44

Співачка Світлана Лобода останнім часом багато розповідає про свій спосіб життя, про дозвілля та виховання дочки. От і нещодавно артистка поділилася подробицями своїх буднів за межами сцени.

Лобода, як відомо, живе за містом, і дуже з цього тішиться, бо доньці Єві є де розгулятися, поки мама заробляє гроші на концертах та знімає кліпи.

До того ж, в інтерв’ю "Теленеделе" Світлана похвалилася новою доччиною гувернанткою та молодшою сестрою, з якою знялася у супутній фотосесії.

"У Києві мої дні розписані з ранку до ночі. Я веду щоденник, і якщо щось не встигаю сьогодні, переписую завдання на завтра. Врешті справи накопичуються, і на сон залишається якихось 5 годин. Весь інший час - робота. А ще хочеться почитати дочці книжки, пограти з нею в пісочниці. Занадто багато всього треба встигнути", - поділилася Світлана.


Нещодавно Лобода возила своїх дівчат до Мексики. До речі, обличчя доньки Свєта досі не показувала

"Оскільки ми живемо в заміському будинку, нам завжди є чим зайнятися. Днями, наприклад, зробили з Євочкою годівницю для пташок", - розповіла задоволена матуся.

Свєта підкреслила, що заміське життя їй дуже подобається.

"Я дико втомлююся від щоденної метушні, від звуків машин. Навіть сплю в берушах, щоб хоч вночі ніщо не відволікало. Дуже люблю прокидатися, коли співають птахи", - зізналася співачка.

Лобода любить море та заміське життя

Доньці Лободи теж за містом добре, бо є погуляти і покататися на велосипеді.

"Та й собаці роздолля. Вони бігають один за одним, Єва полює на Хасю", - розповіла артистка.

І хоча Свєта в інтерв'ю не казала про рідну сестру Ксенію, на фото з'явилася саме з нею

Незважаючи на безмежну любов до доньки, Лобода привчає Єву до дисципліни й порядку.

"Єва - Овен за гороскопом, норовлива дівчинка і завжди прагне домагатися свого. Але бабусю і няню я прошу не дозволяти доньці сидіти у них на шиї. Так як виховувати дитину потрібно, поки лежить поперек лавки, а не вздовж", - зауважила співачка.

Раніше Лобода казала, що хоче затягнути сестру у свій бізнес, але, схоже, не вийшло

За рекомендацією друзів Лобода найняла для Єви гувернантку, яка посилено займається з дівчинкою англійською мовою і музикою. Також з дворічного віку дочка Світлани займається малюванням і ліпленням.

"До нас приходить викладач - прекрасна дівчина Юля, завдяки якій Єва практично кожен день своїми ручками робить нам подарунки: малюнки, аплікації. Причому виглядають вони дуже гідно як для малятка, якій ще немає і 4 років", - похвалилася Лобода.

Замість дочки Єви Лобода показала молодшу сестру Ксюшу

Фото "Теленедели" надані прес-службою Лободи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів