Каменських завела щоденник схуднення. ФОТО

7 квітня 2015, 11:40

Співачка Настя Каменських вже не один рік намагається скинути зайву вагу. Але всі спроби були не надто вдалими.

І от дівчина вирішила боротися за власну стрункість публічно. Настя завела блог, у якому ділитиметься успіхами на шляху до ідеальної ваги.

"Привіт, мене звати Настя. У мене проблеми із зайвою вагою. Я знайшла і видалила причину свого неосяжного апетиту і тепер працюю над собою", - так почала свій щоденник Каменських.

Настя зрозуміла причину свого "неосяжного апетиту"

"Я почала вести свій спортивний щоденник, щоб знайти своїх однодумців і підтримку. Удосконалення себе - це найцікавіше заняття. Допоможіть мені зробити цей світ не тільки красивіше, але і легше!" - звернулася співачка до прихильників.


"Якщо людина багато їсть і ніяк не може наїстися, значить у неї психологічні проблеми. Вона ніби вибудовує навколо себе фортецю з жиру, щоб до неї не могли пробратися і зробити боляче. А коли вона стає товстою, всі навколо говорять: "ой, ти такий товстий!", Людина починає їсти ще більше", - поділилася висновками Настя.

Каменських зайнялася собою

"Я довго мучила себе дурними дієтами, і на деякий час у мене виходило тримати форму, але любов до їжі не йшла. Зрештою, коли моя вага дійшла немислимої і не зірково відмітки, я почала аналізувати свій психологічний стан", - зізналася Каменських.

"Не намагайтеся вигадувати різні причини моєї моральної нестабільності, так як підсвідомість - незвіданий лабіринт, і, переважно, як учив нас дідусь Фрейд, всі проблеми з дитинства", - зауважила Настя.

Настя попередила, що не варто шукати причини її "моральної нестабільності"

"Ми їмо для того, щоб ЖИТИ. А не живемо, для того, щоб ЇСТИ. Подумай, що тебе турбує", - закликала співачка.

Нагадаємо, ще рік тому Настя збиралася скинути 10 кілограмів.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів