Лорак показала росіянам найдорожче. ФОТО

9 квітня 2015, 12:23

Співачка Ані Лорак останнім часом не лише частенько виступає в Росії та відвідує московські тусовки, а й залюбки спілкується з місцевими журналістами.

І якщо в Україні Кароліна здебільшого виправдовується за свою громадянську позицію, то російським ЗМІ розповідає і показує найдорожче - свою родину.

Дитячими фотографіями і спогадами Лорак поділилася з виданням "СтарХит".

"За віком я середня дитина, але в нашій сім'ї я за старшу. Тому що, як каже мама, у мене найкраще за всіх виходить поєднувати рідню навколо себе", - почала з похвали себе співачка.


Лорак розповіла російським журналістам про братів і своє дитинство

Як відомо, у Ані Лорак було троє братів, але один з них загинув.

"Між мною і братами незрозумілий зв'язок, відчуваю їх, на якій би відстані один від одного ми не знаходилися. Молодшого звати Андрій, середнього Ігор, старший Сергій загинув в Афганістані, коли мені було всього дев'ять. Минуло 28 років, а він все ще живий у моїй душі. У важкі моменти я подумки прошу у нього допомоги, а можу просто сісти і розповісти про те, що сталося за день", - зізналася Кароліна.

Старший брат співачки - Сергій (крайній правору) загинув в Афганістані

Після розлучення батьків батька співачці замінив саме Сергій. Старший брат дбав про маленьку сестру: годував, одягав, гуляв з нею годинами.

"Як йому було складно, я зрозуміла в грудні 1985-го року, коли народився Андрійко. Мені тоді було всього сім років. Мамі доводилося багато працювати, і я швидко навчилася сповивати малюка, укладати його спати, прати і прасувати пелюшки, підгузки. Стала другою мамою для молодшого брата",- зауважила Лорак.

Кароліна "перетягла" обох братів з Чернівців до Києва

Найменший брат артистки має дружину і сина та власний будівельний бізнес. Ані хвалиться, що саме Андрій зробив дизайн і ремонт її помешкання. Він же є головним помічником у всіх побутових питаннях.

А от старший брат Кароліни - Ігор - не одружений. І це трохи бентежить співачку.

Артистка показала архівні фото

Наразі обидва брати Ані Лорак мешкають у Києві. Саме на них жіночка й випробовує свої нові пісні.

"У нас є традиція: коли у мене готова нова пісня, ми збираємося, і вони чують її одними з перших", - зауважила артистка.

Андрій та Ігор одними з перших слухають нові пісні Лорак

За словами Кароліни, вони всі разом люблять збиратися у неї вдома за круглим столом -на свята або на сімейні вечері: "Обожнюємо просту домашню їжу, я смажу картоплю, м'ясо, ставлю тарілку з бочковими помідорами".

Нагадаємо, нещодавно Ані Лорак заявила, що не збирається їхати з України, але й від виступів у Росії не відмовлятиметься.

Фото "СтарХит" з особистого архіву Лорак

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів