Як Козловський не розумів жінки та квецявся десертом. ФОТО

5 червня 2015, 14:29

У своєму новому кліпі співак Віталій Козловський, здається, знайшов вирішення питання, котрим мучився Мел Гібсон у фільмі "Чого хочуть жінки". Відповідь: по-свинськи поводитися в ресторані.

А ще Віталій дав глядачам важливий життєвий урок: якщо не розумієш своєї жінки, можеш отримати води в обличчя та апельсинів у джакузі.

Трохи волохатої еротики від Козловського

Пісня називається "Правила". Саме їх, правил поводження з жінками, герой Козловського й не може збагнути майже до кінця кліпу.

Віталій зняв кліп про те, що не розуміє жінки

Намагаючись привернути його увагу, сердешна білявка і ногами дригає, і еротичні танці танцює, і голубиться, і подушками б'ється, і хрестики-нолики на Віталіковій спині малює.


"Спробувати її зрозуміти чи, може, просто придушити к бісу?"

Чоловіче нерозуміння героїню настільки допікає, що коли Козловский релаксує в джакузі з бульбашками, вона висипає йому туди кілограми зо три апельсинів.

Джакузі з апельсинами. А могла ж і електричного фена вкинути...

Спільну мову пара знаходить лише на останній хвилині.

Вишенька на торті, тобто на носі

Виявляється, треба лише обмастити собі лице десертом у закладі громадського харчування – і всі проблеми в стосунках вирішаться.

Ці двоє дійсно знайшли одне одного

Нагадаємо, Козловський може давати чоловікам поради не лише щодо жінок, а й щодо того, як досягти омріяних кубиків на животі.

Cкріншоти з відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів