Депутатка Огнєвіч стала на пуанти та сіла на дієту. ФОТО

30 червня 2015, 16:04

Співачка і депутатка Злата Огнєвіч здійснила свою дитячу мрію – стала балериною. Вона, звісно, не виступає на сцені як танцівниця, але вже два роки займаэться балетом та впевнено стоїть на пуантах.

Крім того, Злата відтепер дотримується балетної дієти, про що розказала у програмі "Світське життя".

Співачка зізналася, що з дитинства мріяла стати балериною. Але через те, що її тато був військовим, їм постійно доводилося переїжджати.

І ось два роки тому Злата вирішила наблизитися до мрії та почала займатися балетом.


Злата знялася в образі балерини, але, на жаль, не в пачці

Зараз, незважаючи на депутатські обов’язки у Раді та гастролі й репетиції, Огнєвіч регулярно займається біля станку.

"О шостій ранку я встаю, їду на тренування, очі злипаються, але як тільки сідаю в перше пліє - відразу прокидаюся", - поділилася Злата.

За два роки занять співачка навчилася непогано робити основні елементи. До того ж, Огнєвіч настільки серйозно підійшла до балету, що навіть сіла на спеціальну дієту.

Огнєвіч стала на пуанти

"Якщо сидіти на дієті, то, в принципі, я схожа на балерину на пуантах. Тільки після двох років занять я виявила сміливість і запропонувала викладачу спробувати. Для мене це було щось нереальне! Педагог робить мені зауваження, але в мене все краще виходить. В мене вже виходить фуете, атитюд вже схожий на атитюд. Зараз я вже знайшла свою точку опори і намагаюся крутитись", - похвалилася Злата.

"Зараз я перейшла на органічні солодощі, не вживаю торти з магазину, тому що це все транс-жири, таке страшне слово. Це все не горить, отрута відкладається в організмі, тобто, я зараз дуже стежу за тим, що і як я їм. Почала займатися спортом, вести активний спосіб життя, не їсти кілограми "Київського" торту. Я могла раніше з'їсти кілограм "Київського" торту за вечір", - зізналася струнка депутатка.

Депутатка-балерина забула про торти на ніч та перейшла на органічну їжу і спорт

Фото надані прес-службою

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів