Білик без підборів мов оголена, а на шопінгу релаксує

3 листопада 2015, 14:14

Співачка Ірина Білик зізналася, що абсолютно не може виступати без високих підборів. Без них вона почувається ніби оголена.

Ще артистка полюбляє "готичні" прикраси та шопінг разом з сином Глібом.

Про це зірка розповіла журналу "JFStar", для якого також знялася у фотосеті.

"Дуже люблю каблучки, сережки, різні кольє. Мені дійсно пасують масивні і готичні прикраси. Обов'язковий атрибут - підбори, без них я не можу виступати. І це не жарт", - розказала Ірина та згадала, як однієї новорічної ночі через втому вийшла на сцену без підборів.


"Я ледве-ледве закінчила пісню! На сцені я почувалася голою. Чесно кажучи, не очікувала, що буду себе відчувати настільки дискомфортно", - зізналася Іра.

Білик не може виступати без підборів. До речі, одного разу саме підбори зіграли з нею злий жарт

Також Білик розповіла, як шопінг допомагає їй розлабитися.

"У нас із сином навіть є своя традиція - "міні-шопінг". Ми беремо невелику суму грошей, але в її рамках дозволяємо собі все", - поділилася співачка.

Ірина вважає, що їй личать масивні прикраси

"Мій син Гліб весь у мене, такий само шопоголік. Любить шукати красиві і модні речі. При цьому у виборі одягу він абсолютно самодостатній, покладається тільки на власні відчуття та уподобання. Навіть при виборі краватки або кашкета. До того ж смаки у нас різні, тож ми з ним розходимося по різних магазинах, а потім зустрічаємося, щоб похвалитися покупками", - розповіла Ірина.

Або Білик добряче схудла, або це фотошоп

З 16-річним сином Білик також любить простий домашній відпочинок.

"Гліб готує для мене що-небудь смачне, наприклад рибу на вугіллі, і ми подовгу балакаємо. Зараз йому 16, але він вже приголомшливо готує. Був період, коли я навіть мріяла, що Гліб стане шеф-кухарем. Але він сам вибирає свій шлях, і поки що це музика", - поділилася артистка.

"Мені шалено імпонують його самостійність і цілеспрямованість. Задумав - зробив, і якщо він щось почав - обов'язково доведе справу до кінця. Таким і повинен бути чоловік", - похвалилася сином Білик.

Іра задоволена тим, що робить її син

Нагадаємо, у серпні з Білик сталася неприємна подія після її візиту до окупованого Криму. Співачку навіть перевіряла прокуратура.

Фото "JFStar"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів