Скрипка дітям на свята дарує практичні речі, а гостей частує салом і борщем

29 грудня 2015, 16:28

Музикант Олег Скрипка у новорічну ніч любить попрацювати, а от відпочиває на Різдво. Також він більше шанує святого Миколая, аніж Діда Мороза, тому ялинку з дітьми прикрашає вже до 19-го грудня.

Своїм нащадкам Олег намагається дарувати практичні речі, а гостей частує простими стравами.

Про це Скрипка розповів журналу "Отдохни", для якого також знявся зі старшим сином Романом.

"Для артиста всі свята - це робота. Але я ні в якому разі не жаліюся, адже прекрасно, коли в тебе є робота, котру ти любиш! Хоча намагаюся знайти час і на відпочинок з дітьми…" - зауважив Олег.


Олег знявся у новорічній фотосесії лише зі старшим сином

Ялинку Скрипка з родиною прикрашають просто на подвір’ї свого заміського будинку.

"…Гірлянди, вогники розвішуємо разом з дітьми. Зазвичай до Миколая у нас уже все готово. До речі, саме святий Миколай, а не Дід Мороз приносить нашим дітям подарунки. Ми з дружиною намагаємося створити святкову атмосферу в родині. Я готую музичну добірку з різдвяними піснями, які фоново лунають в оселі. Купуємо дітлахам новорічні книжки видавництва нашого друга Івана Малковича", - розповів музикант.

"Коли пощастить з погодою і зима видається сніжною, діти будують снігові містечка просто на подвір’ї. Зараз дівчатка натхненно вирізають з паперу пташок і янголів та прикрашають ними віконця у своїй кімнаті. А ще ми всі разом готуємо карнавальні вбрання до новорічних вогників у школах і садочках", - поділився лідер гурту "ВВ".

Родина Скрипки ретельно готується до новорічних свят, навіть карнавальні костюми роблять самі

Що ж до подарунків, то Олег віддає перевагу практичності.

"Я людина прагматична і вважаю, що всі подарунки мають бути практичними. В нашій сім’ї цим займається дружина, та коли подібна місія випадає мені, я гублюся і дуже довго думаю, що ж вибрати тій чи іншій людині. Діти, звичайно, просять гаджети. Та оскільки у хлопців вже було два IPad і обидва прожили дуже мало, то цього разу Миколай їм приніс подарунки, які потрібно зробити своїми руками", - розказав Скрипка.

Цього року Олег подарував дітям те, що потрібно збирати власноруч

На Різдво Олег намагається відпочити з рідними.

"Шостого січня, коли сходить перша зірка, у нас традиційна вечеря із дванадцяти пісних страв. Перед тим - обов’язкова молитва. Я вважаю, дуже важливо у цей вечір бути разом з родиною. Намагаюся не призначати на цей день ніяких виступів та концертів…" - зазначив він.

"Ми з Наталкою пройшли період "витрибеньок" і тепер пригощаємо гостей простими, але смачними стравами. Борщ, варенички, сало, солона капуста, салатик. Я можу приготувати сорбет із заморожених ягід, зібраних на нашому городі. Гості від нього у захваті!" - похвалився музикант.

Фото "Отдохни"


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів