"Омолоджену" Герман порівняли з Путіним. ФОТОЖАБИ

8 лютого 2016, 10:43

Раптове повернення на батьківщину екс-радниці колишнього президента Януковича Ганни Герман викликало неабиякий ажіотаж у соцмережі. Більшою мірою через те, що екс-регіоналка явно щось зробила зі своїм обличчям.

7-го лютого пані Герман з’явилася в ефірі телеканалу "112", після чого стала топ-темою для жартів та обговорення у мережі.

Однією з перших про "омолоджену" Герман написала журналістка Мар’янаП’єцух у Facebook.


Уууу... Герман знищила мою віру у пластичну хірургію.. я думала, що як буду мати гроші і доживу до 50 літ, то підтягну ...

Опубликовано Mariana Pietsukh 7 февраля 2016 г.
Герман, м'яко кажучи, змінилася

Фотожаби на цю тему не примусили на себе чекати. До того ж, достатньо очікуваним стало порівняння обличчя Герман з обличчям російського президента Путіна, який також полюбляє іноді "омолодитися".

У Twitter теж пройшлися по "оновленому" вигляду Герман.

Як відомо, Ганна Миколаївна - велика любителька змінювати стиль, зачіску, колір волосся, а тепер й форму очей. У мережі також зібрали фото різних років екс-регіоналки.

Якою тільки Герман не була

Однак, на думку відомого пластичного хірурга Дмитра Слоссера, під ніж Герман не лягала, хоча деяку пластику все ж таки зробила. Про це лікар написав на своїй сторінці у Facebook.

По поводу обсуждения в социальных сетях изменения внешности Анны Герман. В выступлении от 7 февраля в студии канала 112,...

Опубликовано Дмитрием Слоссером 7 февраля 2016 г.

Нагадаємо, перед тим, як приголомшити обличчям співвітчизників, Герман пообіймалася у Вашингтоні з Юлією Тимошенко.

Фото з соцмереж, стоп-кадри з відео телеканалу "112"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів