"Сестри" Герман і Тимошенко пообіймалися на ланчі у Вашингтоні. ФОТО

5 лютого 2016, 11:59

Депутатка Юлія Тимошенко та колишня соратниця Януковича Ганна Герман кинулися в обійми одна одної під час зустрічі у США.

Днями жіночки узяли участь в Міжнародному молитовному ланчі у Вашингтоні, де влаштували демонстрацію несподіваної "сестринської любові".

Про це у своєму Facebook повідомив депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Березенко.

Ось вони "сестри" - Герман і Тимошенко

"Вчора відвідав Міжнародний ланч у Вашингтоні. Побачив багато знайомих облич як з Європи так і з пострадянського простору", - написав він, уточнивши, що на зустрічі присутні "ділилися своїм досвідом того, як щира молитва і любов можуть розтопити навіть найчерствіше серце опонента та перетворити ворога на друга".

"На моє щире здивування, слово надали двом українкам, жінкам, зі слів модератора, важкої долі. Далі, цитую: "Політичним опонентам, які стояли по різні сторони барикад, відстоювали різні цінності, але через вміння прощати, зараз називають одна одну не інакше як сестрами", - додав нардеп.

"Пусть говорят, что дружбы женской не бывает..."

Тимошенко і Герман виступили з промовами, оповідаючи історію свого життя і про ті труднощі, які їм довелось подолати.

"Промови зводились до того, що прощенням і взаємоповагою Україна подолає свою внутрішню кризу і всі ми заживемо по-новому в нашій великій дружній родині. По завершенню, жінки обійнялися і довго тримали одна одну в обіймах під аплодисменти депутатів від опозиції, які сиділи за сусідніми столами", - розповів Березенко.

Жіночки поїли та поговорили

Нагадаємо, ще два роки тому Ганна Герман розповіла, що Юлія Тимошенко настільки була огидна президентові-втікачеві Януковичу, що він би її навіть "не трахнув".

Фото "DailyUA" та Facebook Березенка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів