Карпа у Парижі дружить з нащадком Гюго та живе у квартирі без євроремонту

22 лютого 2016, 12:31

Співачка та письменниця Ірена Карпа, яка нині живе і працює у Парижі культурним аташе посольства України у Франції, розповіла про своє нове життя.

Зокрема, у французькій столиці Карпа завела дружбу з нащадком відомого письменника, який вже рветься готувати їй вечерю вдома.

Про це та інше Ірена ділилася в інтерв’ю програмі "Світське життя".

"Я завжди думала, що коли в мене буде дипломатичний паспорт, це мене позбавить черг в аеропорті. І перший раз, коли я його мала, єдине місце, де була черга, якраз де вхід для дипломатів та членів екіпажу. Власне, більше ніяких змін не відбулося", - зазначила Карпа, розповідаючи про нове життя.


Карпа дещо обурена, що дипломатичний паспорт не позбавив її черг в аеропорті

"Більше того, якщо ти хочеш влитися у якусь мистецьку тусовку тут, щоб отримати справжні контакти, тобі навряд чи треба говорити, що ти з посольства. Я спробувала так зробити з одним скульптором, в результаті він десь півгодини був "на морозі", поки я не розповіла, що я дійсно - музикант та письменниця", - зізналася Ірена.

Осадча зустріла Карпу з доньками на Тижні моди у Парижі

Що ж до помешкання, то Карпа живе не у розкоші, зате в історичному місці.

"Моє помешкання - дуже дивне, воно без євроремонту, але воно дуже атмосферне, і буквально за 200 метрів, якщо вірити пошуковику, колись жила Гертруда Стайн, яка вигадала фразу: "Ми всі тут - втрачене покоління", - похвалилася Карпа.

У французькій столиці Ірена, так само, як і в Києві, на культурні події ходить разом з дочками

Крім того, Ірена зізналася, що серед нових друзів має праправнука Віктора Гюго.

"Ми приятелюємо, ходимо на різні відкриття і коктейлі. Зараз, наприклад, коли він дізнався, що мої діти захворіли, пропонував прийти до мене додому і приготувати вечерю", - розповіла письменниця.

"Я відчуваю, що він має на мене види. Ну якщо людина збирається до тебе додому і готувати їсти тобі і дітям, то в нього якісь дуже швидкі види. Я, в принципі гуманіст та нежорстка людина, тому я з усіма чесно і гарно дружу", - додала Карпа, якій не так давно приписували роман з російським політтехнологом Ігорем Шуваловим.

До Карпи вже підбиває клинці нащадок Віктора Гюго

До речі, днями Карпа приїздила до Києва, де встигла дати концерт. У своєму Facebook вона подякувала тим, хто прийшов на її виступ та пообіцяла незабаром приїхати знов.

Карпа приїхала додому на кілька днів та встигла дати концерт. Фото Олесі Корженевської з Facebook

Фото з Facebook Карпи

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів