Карпа стала дипломатом та наголосила на дружніх стосунках з Шуваловим

2 листопада 2015, 14:06

Співачка і письменниця Ірена Карпа, як виявилося, отримала посаду у Міністерстві закордонних справ.

А ще вона наполягає на тому, що має лише дружні стосунки з російським політтехнологом та радником Сергія Льовочкіна Ігорем Шуваловим.

Про це мати двох дочок розповіла Катерині Осадчій у "Світському житті".

Відтепер Карпа - перший секретар з питань культури у посольстві України у Франції. І вже готується до провокаційних запитань, особливо від "джерел масової інформації, проплачених нашими дорогими сусідами".


Карпа подалася у дипломати і незабаром працюватиме у Франції

"Вимогами для дипломата є вища освіта та знання хоча б однієї іноземної мови. Я вільно володію чотирма іноземними мовами плюс я пройшла стажування в МЗС. Мова не йде про питання економіки, в ній я, чесно, нічого не петраю. Але якщо йдеться про культуру, тут якраз в мене достатньо кваліфікації", - розповіла Ірена.

На зауваження про те, що вона стане, мабуть, найскандальнішою дипломаткою країни, Карпа згадала про колишню першу леді Франції Карлу Брюні.

"Мені відразу згадуються відверті фотосесії Карли Брюні, яку, тим не менше, не погребував взяти заміж сам президент. Ми не живемо у шаріатських країнах... Ми інтегруємося в Європу, тому я не бачу сенсу приховувати своє минуле чи за щось виправдовуватися", - поділилася новоспечений дипломат.

Ірена не бачить у своєму минулому нічого, що варто було б приховувати

Крім того, Карпа наголосила, що не розлучена з батьком своїх дочок Норманом Хенсоном, з яким, щоправда, все ж таки розійшлася.

"Нас розлучив не Майдан, до того ж в нас збереглися абсолютно нормальні стосунки: ми є не розлучені та турбуємося про наших дітей. У нас цивілізовані європейсько-американські стосунки, я би так сказала. Ми законні партнери у справах стосовно наших доньок", - зауважила Ірена.

Карпа не живе з чоловіком, але залишається з ним "партнером у справах дочок"

Ще в лютому у пресі з’явилася інформація про роман Карпи з російським політтехнологом Ігорем Шуваловим. Утім, як тоді, так і зараз Ірена стверджує, що з Шуваловим її пов’язують виключно дружні стосунки.

"З Ігорем ми дружимо, товаришуємо у справах, що стосуються роботи. Мультик про ватника взагалі був його ідеєю. Ми - друзі, громадянство людини для мене значення не має. Я маю безкінечну кількість людей із російським паспортом та проукраїнською позицією", - заявила письменниця-співачка-дипломатка.

Попри чутки, Ірена наполягає: вони з Ігорем лише друзі

Фото з Facebook Карпи та з сайту "JetSetter"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів