Діма Шуров показав іншопланетне кохання. ВІДЕО

25 травня 2016, 16:27

Співак Діма Шуров, він же лідер колективу "Pianoбой", вміє співати про різне кохання. Навіть неземне. Доказ цьому - новий кліп музиканта на україномовну пісню "Родимки".

Відео від Шурова й команди - це справжня лавсторі про іншопланетяненів, які навколо нас. І, якими, по суті, ми є й самі.

"У кліпі нам хотілось показати, що ми нічого не знаєм про тих, з ким поруч живем. Придивишся уважніше – а твоя найближча людина може виявитися іншопланетянином. Але якщо вам добре разом - значить так треба", - пояснив Діма.

"Пісня "Родимки" – про вплив кохання на дві різні людини. Як люди знаходять один одного? Чому вони разом? Любов всього життя може буть творча, а може руйнівна для самого життя", - додав віна.


"Співпрацювати з вищим розумом в головній ролі дуже складно. На знімальному майданчику довелось долати гравітацию, знадобився спеціальний космічний кетерінг, певне освітлення, щоб зафіксувати складні ефекти, що виникають, коли іншопланетяни проявляють свої почуття. На цей раз в нас вийшло дещо більше за кліп. Це, скоріше, короткометражна стрічка про ілюзорність всього, що нас оточує, у світі таких різных істот, де тілько любов дає надію", - пояснив Шуров.

Кліп було презентовано 24-го травня на одному з дахів столиці. А режисером і оператором відео стали Анна Бурячкова і Олена Чеховськая.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Нагадаємо, рік тому Шуров представив інший свій кліп і так само про кохання, але дівчаче й у лісі.

Прінтскрін з відео

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів