Іво Бобул порівняв себе з "ABBA" і "проїхався" по "Бумбокс" і "Даха Браха"

5 липня 2016, 17:19

Співак Іво Бобул, якого днями буцімто образив стронгмен Василь Вірастюк, схоже, подався у музичні критики, як свого часу це зробив російський співак Юрій Лоза.

Бобул заявив, що не розуміє багатьох сучасних музикантів. Єдиний, кого артист "пожалів" - це Славко Вакарчук.

Про свою популярність, нерозуміння гуртів "Даха Браха" і "Бумбокс" співак повідав в телеінтерв’ю на каналі "ZIK".

"Є така манера ламати українську мову. Чи це комусь так треба, чи це спеціально? Я почув "Бумбокс" - для мене не зрозуміло. Двоє чи один в каноє там є, і ще там якась група з’явилася, в таких вони високих шапках – "Браха Драха", - почав Бобул, плутаючи назву гурту.


Іво Бобул не сумнівається у своїй популярності

"Я не хочу дивитися на коси, постучать по косах, якісь колєчка. Я хочу музику! Дайте мені музику! Моя душа просить музики… Яка там музика? Яку можна слухати, як уколотися чи харашо накуритися?" - додав він.

На закид, що "Даха Браха" досить популярна закордоном, Іво Бобул відповів: "Не знаю, може на них приходять дивитися як на стьоб?".

Щоправда, не усіх молодих артистів співак вважає "пропащими". Принаймні, творчість і манеру виконання лідера гурту "Океан Ельзи" Святослава Вакарчука він розуміє.

"У нас є одна людина – це Вакарчук, це його стиль. А чомусь з’явилося вісім-дев’ять таких самих. Копіювання навіщо. Є одна людина. Достатньо", - наголосив він.

Схоже, в нас з'явився свій "Юрій Лоза"

Що ж до власної популярності, то Бобул у ній упевнений й навіть порівняв себе із світовими зірками.

"ABBA" як була популярна, так і є. Іво Бобул як був популярним так і є", - зазначив співак.

Нагадаємо, нещодавно Іво Бобул не на жарт образився на Василя Вірастюка, який посміявся з присвяченого йому номеру в одному з готелів Чернівців.

Фото Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів