Лоза: Ексл Роуз - верещить, а Кіркоров - російський Прінс

26 квітня 2016, 11:02

Російський співак Юрій Лоза, схоже, вже остаточно перекваліфікувався в "музичного критика". Цього разу артист заговорив про творчість покійного Прінса та порівняв його з Філіпом Кіркоровим.

62-річний Лоза впевнений, що Прінс - більше відомий як композитор, ніж як співак. Але претензій до творчості американської зірки в російського співака немає.

"На ньому багато хто зміг заробити грошей. Він багатьом зробив кар'єру. Якщо чесно, мені він відомий більше як композитор, ніж як співак. Він був одним з небагатьох, хто створював щось нове, а не переспівував старе", - заявив Лоза в коментарі "Life.ru".

"Ось нещодавно було повідомлення про те, що співак з "Guns'n'Roses" Ексл Роуз перейшов в "AC/DC". Один співак перейшов в іншу команду, що такого сталося? Там верещав і тут верещить, а Прінс - це особистість!" - додав артист-"критик".


Лоза, на диво, не надто критикував Прінса

Водночас, Юрій Лоза вважає, що в Росії є свій Прінс - і це Філіп Кіркоров.

"У нас настільки всі навчилися копіювати, що безпосередньо його (Прінса) рифи ніхто цитувати не став. Я думаю, що якісь прийоми Прінса напевно були використані в аранжуваннях Кіркорова. Я думаю, саме він його прототип на російській естраді. Прінс, правда, танцював набагато краще", - впевнений співак.

Нагадаємо, нещодавно Лоза відзначився тим, що розкритикував таких метрів рок-сцени, як "The Rolling Stones" та "Led Zeppelin". А пізніше навіть "проїхався" по Моцарту та висловив невдоволення щодо російського гімну.

Фото з сайту Юрія Лози


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів