Лорак пожалілася російським журналістам, як перелякалася на відпочинку в Туреччині

18 липня 2016, 16:57

Співачка Ані Лорак влаштувала собі перепочинок між гастрольними турами Росією. Місцем для релаксу артистка обрала Туреччину – батьківщину свого чоловіка Мурата.

Щоправда, відпустка Кароліни із сім’єю співпала зі спробою військового перевороту в Стамбулі, що неабияк налякало співачку.

Про свій переляк Лорак розповіла російським журналістам з "Life.ru".

"…Ми спали в готелі і мене розбудив дзвінок Філіпа Кіркорова. Він запитав, чи все в порядку, і ми відразу включили ТБ, де дізналися про все. Звичайно, стало страшно", - пожалілася артистка, яка з сім’єю відпочиває в Кемері.


Лорак поговорила з російськими журналістами після подій в Туреччині

Кароліна згадала, що напередодні, повертаючись з пляжу, вони помітили в небі військовий літак: "Поцікавилися в готелі, що відбувається, - нам сказали, що скоріше за все це підготовка до якогось святкового шоу".

Наразі ж обстановка спокійна, проте співробітники готелю, де зупинилася Ані Лорак з сім'єю, попередили постояльців, щоб ті зайвий раз не покидали територію.

Співачка з сім'єю були на відпочинку

"Охорону готелю посилили. Найближчим часом нам треба буде виїжджати, оскільки на мене чекає продовження гастрольного туру в Росії. Сподіваюся, ми полетимо спокійно", - зізналася співачка.

"Звичайно, ми з чоловіком вражені тим, що сталося і молимося за всіх загиблих в Туреччині. Сподіваюся що незабаром обстановка в усьому світі стабілізується, це жах: за останній рік сталися теракти в Парижі і Ніцці, Бельгії та Туреччині! Коли ж все це закінчиться? Молюся що б ми всі жили в мирі", - додала вона.

Кароліна набралася сил перед черговими гастролями в Росії
Маленька Софія нарешті не тільки з татком
Ані Лорак довідалася про події в Стамбулі від Кіркорова
Артистка перелякалася
А цим фото Кароліна побажала усім миру

Нагадаємо, нещодавно Ані Лорак з Муратом і донькою Софією побували на святі в доньки екс-регіоналки Ірина Бережної.

Фото з Instagram Ані Лорак і Мурата

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів