Московський чоловік Білик похвалився фото з нею та назвав Київ рідним

15 серпня 2016, 14:51

Московський фотограф і стиліст Аслан Ахмадов, який в Україні став відомим завдяки сенсаційному шлюбу зі співачкою Іриною Білик, назвав Київ рідним місцем.

І хоча Аслан багато подорожує і працює переважно у Росії, саме в Україні, за його словами, на нього чекають кохана жінка та маленький син.

Такими одкровеннями Ахмадов поділився у своєму Instagram, де також виклав багато світлин з Білик.

"Наскільки мені відомо, циган в моєму генеалогічному древі не було, але часом мені здається, що без домішки цієї крові не обійшлося", - почав свій опус Аслан.


Аслан народився у Баку, став відомим у Москві, а сина зробив у Києві

"Подорожі почалися, коли я був зовсім маленьким дитиною. Мій батько працював водієм міжміських автобусів, він часто брав мене з собою в рейси. У моїй пам'яті назавжди залишилася ця картина: мій молодий, красивий тато, за кермом Ікаруса, я поруч з ним на передньому сидінні, і краєвиди моєї прекрасної батьківщини залишаються за вікном автобуса", - згадав фотограф.

Ахмадов у своєму фотоблозі хвалиться дружиною

"Ми з татом проїхали весь Азербайджан і республіки поблизу нього. Переїхавши до Москви, практично відразу я став працювати з артистами, і почалися гастролі по містах нашої неосяжної країни. На території колишнього СРСР не залишилося міста, в якому я не побував мінімум двічі", - похвалився чоловік Білик.

А ще Аслан хизується своїм тілом

"З початку 90-х я почав подорожувати за кордон. Мені довелося побувати на всіх континентах, побачити сотні міст, перетинаючи кордони інших держав, залишаючи тисячі кілометрів, пройдених доріг, я завжди думав про те, що підсвідомо шукаю свій будинок, місце де мені б хотілося залишитися назавжди", - зауважив він.

Іра з чоловіком заходилися демонструвати безмежне кохання

"Зараз, відлітаючи до Москви з Києва, який став мені рідним, де живе моя прекрасна, кохана Ira Bi, моє щастя, мій чудовий синок Табріз, я точно розумію, що дім - це там де, моя сім'я, дорогі батьки, мої брати і сестри, мої улюблені друзі. Дім - це там де тебе люблять і завжди чекають. Але, щось в глибині мого серця, завжди кличе мене знову в дорогу. Безумовно, тут не обійшлося без циган в моїй родоводу", - підсумував Ахмадов.

Синові Ахмадова та Білик нема ще й року
До речі, якось Іра зізналася, що сама запропонувала Аслану завести дитину

До слова, щось Аслан останнім часом ностальнгує. Нещодавно він згадував і показував батьківщину, де його кусали.

Фото з Instagram

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів