Білик показала ноги й згадала, як запропонувала Ахмадову завести дитину

30 березня 2016, 11:48

У житті співачки Ірини Білик розпочався новий етап. Крім того, що вона стала мамою вдруге та дружиною вперше, вона ще й помітно схудла.

Стрункі ніжки Іра показала днями на концерті у Палаці "Україна". А про те, як відбулося її заміжжя з режисером Асланом Ахмадовим, розповіла Маші Єфросиніній у програмі на телеканалі "Україна".

За словами Білик, їхній історії з Ахмадовим вже 4 роки. І познайомилися вони завдяки покійній Людмилі Гурченко.

"…В мене був такий період, коли я була сама з телевізором. Коли я на концерті співала "Ми будем вместе, я знаю", а насправді поверталася у порожню квартиру. Одного разу я побачила фільм, присвячений сорока дням після смерті Людмили Марківни. Потім почула ім'я "Аслан Ахмадов". Я почула голос: "Ти маєш його знайти. Він тобі допоможе", - згадала Ірина.


Білик вважає, що саме завдяки покійній Гурченко вона знайшла своє щастя у вигляді Аслана Ахмадова

Співачка одразу зателефонувала чоловіку, а він одразу відповів.

"Через тиждень я була в Москві. Для мене він одразу став високим і значущим, тому про такі речі, як секс і кохання я не думала", - наголосила Білик.

Іра перша зателефонувала Аслану

Також Іра згадала, якої миті виникли особливі стосунки з Асланом та розказала, яким ніжним словом він її кличе.

"Напевно, це було під час зйомок кліпу "Девочка". Я дуже змокла і коли ми сіли вечеряти, він мене пожалів поглядом. Мені здалося, він так подивився і подумав: "Я допомагатиму цій жінці". Він називає мене "моя мусічка". Жінку можна називати по-різному, але так, як їй сподобається може називати лише чоловік, який її відчуває", - поділилася співачка.

Днями Білик несподівано продемнострувала стрункі ноги у короткій сукні. Фото Лідії Тропман з Facebook

Про шлюб Білик з Ахмадовим стало відомо лише нещодавно, хоча заміжжю співачки вже понад 2 роки.

"…Аслан приїхав до Києва із неймовірно гарною оксамитовою коробочкою. Там був браслет. Я запитала, що це. На що він сказав мені: "Це - наша сімейна реліквія. Моя мама просила передати його тій жінці, яка народить мені дитину. Я так розхвилювалася і подумала, що не можу його взяти, оскільки ми неодружені. Після цього він освідчився мені", - зізналася Ірина.

Білик зауважила, що не розповідала свою з Асланом історію, бо вже колись мала неприємну історію з пресою, тому не хотіла, аби її почали розшукувати та стежити за нею.

Що ж до рішення завести другу дитину, то у Білик, за її словами, було багато варіантів. Однак сама вона обрала Ахмадова.

"Були такі моменти, коли друзі в гримерці підходили і говорили: "Ірусю, я знаю, що ти хочеш дитину. Подивися, який я класний, які у мене біцепси". Мені пропонували послуги красиві, дуже перспективні діджеї, навіть один відомий телеведучий. Але я хотіла, щоб це був той чоловік, який би поважав мене, любив мене, любив нашу дитину", - згадала зірка.

Врешті Білик сама зателефонувала Ахмадову та запитала, чи не хотів би він завести дитину. Чоловіку знадобився цілий місяць.

"Він сказав, що подумав, і вирішив, що кращої мами для його дитини не буде", - розповіла Ірина.

Нагадаємо, про те, що у Білик з'явилася друга дитина, стало відомо у грудні минулого року.

Фото з Facebook Ахмадова та Лідії Тропман

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів