Чоловік Білик: Не розумію, чому ми маємо щось комусь пояснювати

Понеділок, 11 квітня 2016, 11:19

Чоловік співачки Ірини Білик Аслан Ахмадов вперше розповів про їхні з Ірою стосунки. Для нього це вже третій шлюб, і він нарешті зрозумів, що робить його щасливим.

6-го квітня, коли Білик святкувала свій день народження на сцені в Одесі, Ахмадов заспівав для неї. А ще сережки подарував.

Про це йшлося у програмі "Світське життя".

Фотограф Ахмадов ще й співак. Принаймні для Білик заспівав

За словами Аслана, гучного весілля вони з Іриною не робили, бо не було потреби.

"Для мене це третій шлюб. І всі ці "пишества" вже бували у моєму житті, як бачите, вони мене привели до третього шлюбу. Я думаю, якщо люди люблять одне одного, їм зовсім не обов'язково влаштовувати зі своїх романтичних любовних стосунків демонстрацію. У мене в цьому необхідності нема", - зазначив стиліст.

"Якщо у Іри виникне у цьому необхідність, я із задоволенням її підтримаю", - додав він.

 Також Ахмадов зауважив, що не є релігійною людиною. Але через те, що Білик вірить у Бога, дитину вони хреститимуть

На запитання, як він зробив пропозицію Ірині, Аслан пустився розмірковувати про кохання.

"Зараз мені 43. Коли ти у такому віці, ти припиняєш думати про фантики, починаєш думати про щирі стосунки, про те, що робить людей по-справжньому щасливими. Щоб сказати людині, що я її кохаю, не потрібно нічого показувати, не потрібно робити з цього виставу", - сказав він.

"Просто потрібно сказати, що ти кохаєш, щоб тобі повірили. Існують речі, які пояснення не потребують. Це сталося, і я щасливий, і Ірина щаслива. Я не розумію, чому ми повинні комусь щось пояснювати", - зауважив чоловік Білик.

 Білик, за словами її чоловіка, зараз щаслива

Режисер і фотограф Ахмадов, як відомо, живе у Москві. І зараз, коли в Києві росте його син, чоловік розмірковує над тим, щоб частіше бачити малюка.

"Це, звичайно, велика проблема. Ми самі не розуміли, у що вплутуємося. Малюк росте, і чим більше він стає, тим більше уваги потребує. Хочеться його тискати, цьомати. Ми розглядаємо різні варіанти. Можливо, мені доведеться тут бувати частіше. Не тому що доведеться, а тому що дуже хочеться. Тому що тут моя дитина", - підкреслив Аслан.

 Аслан може переїхати до Києва заради сина і дружини?

Також Ахмадов розповів, що легко знайшов спільну мову із старшим сином Білик Глібом.

"З Глібом у нас чудові стосунки. Ми товаришуємо, спілкуємося. Я коли був дитиною, не уявляв, що у моїх батьків можуть бути інші якісь союзи. Сучасні діти, вони абсолютно інакше влаштовані. Я розумію, що мене прийняли", - розказав фотограф.

До речі, так само "Світському життю" Білик розповіла, що чоловік подарував їй на день народження.

"Він привіз мені сережки. Я це люблю. Він завжди дарує мені сережки. Вони бувають різні. Бувають золоті, з діамантами, з сапфірами. Сьогодні гарні такі, якесь рожеве золото. Приємно, жінці приємно".

Нагадаємо, нещодавно Білик розповіла, що сама запропонувала Ахмадову завести дитину.

Фото прес-служби Білик та з сайту "Світське життя"


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Останні матеріали
Більше матеріалів